Žaidimai. Beetle Boms

Ką gi taip jau atsitiko, kad pirmasis ant mano kritikos stalo pateko žaidimas "Beetle Bomb". Žaidimas priklauso pastaruoju metu populiariam(bent jau tarp žaidimų kūrėjų) žanrui. Žaidimo taisyklės labai paprastos: tu valdai patranką užtaisyta tam tikros spalvos vabalu ir šaudai į vorele žygiuojančius kenkėjus. Jeigu po tavo šūvio vorelėje iš eilės atsirado trys ar daugiau vienodų vabalų jie iš nyksta, jei ne- tau nepasisekė bandyk dar kartą.

Žaidime yra du rėžimai: "Quest", "Classic". Vienas nuo kito žaidimo variantai skiriasi spalvomis, žemėlapiais, be to "Quest" tipo rėžime, kas tam tikrą pereitų lygių skaičių, rodo filmukų intarpus. Tuo tarpų kai kurie kiti dalykai lieka tie patys: tai magiškas kamuoliukas, kuris susiderina su bet kokios spalvos vabalais, laikrodis, kuris priverčia vabalus sustoti keletui sekundžių ir daugelis kitų. Žaidimo metu taip pat galima gauti papildomų taškų renkant žvaigždes. Ką dar turėčiau pasakyti?

 

Mano reitingas:

 

- kodėl toks? Na, kaip jau minėjau dabar tokio tipo žaidimų visa gausybė ir šis man nepaliko jokio išskirtinio įspūdžio, kita vertus šio tipo žaidimų fanai neturėtų nusivilti.

 

 

 

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)