Zombiai atrieda, atvažiuoja.

Atšokit!

Vienas žmogus man pasakė, jog sunkiausia atstumti žmogų, kuris į tave ištiesęs rankas.

Šiandien mes kalbėsime apie zombius. Tikiuosi, visi puikiai žino, jog zombiai kažkada buvo žmonės... O dabar tiesiog virto kažkuo... Kažkuo kas stengiasi sunaikinti aplink dar likusius gyvuosius.

Jeigu vis dėl to kas nors iš jūsų nėra nežino kas yra zombis, siūlyčiau pasižiūrėti „Residental Evil“ (tipo „Absoliutus Blogis“).

Iš tiesų visiškai nesvarbu, kokį filmą jūs matėte, visuose filmuose zombiai atlieka tam tikrus specifinius veiksmus. Pabandykime juos išsivardinti. Pirmiausiai visi zombiai vaikšto taip lyg neturėtų smegenų, eina kažkur, neaišku kur, tiesiog kartu su minia. Antra – zombiu galima tapti tik kito zombio pagalba. Iš to seka trečia – zombiai nekenčia gyvų žmonių ir bando juos įtraukti į savo kolektyvą. Kai tik pamato gyvą žmogų iš karto ištiesia į jį savo rankas. Manau, esmę supratote, o dabar pagrindinis klausimas: kiek zombių jūs sutikote šiandien?

Atsargiai, zombiai atrieda, atvažiuoja!

O klausimas buvo visai rimtas, aš nesakau, kad jūs būtinai visi sutiksite zombį. Jūs galite sutikti zombį ir jo nepažinti, troleibuse visi atrodo kaip paprasti žmonės... Bet troleibusas nieko neparodo, nieko neišduoda, nusiveža paslaptis tyliai savo maršrutu.

Zombis visuomet yra užsivertęs darbais ar kitokia veikla, vaikšto taip lyg vaikščiotu ant žarijų, visur skuba tarsi būtų galvą palikęs namie ir savaime suprantama dažniausiai vėluoja. Linksmiausia dalis: ar kas nors bandėte pamatuoti zombio produktyvumą? Jis artimas nuliui. Kaip galima padaryti ką nors lakstant, dėl to kad laksto visi?

Vis tik zombiai labai gerai atlieka vieną veiksmą – kitus užkrečia zombizmu. Saugokitės. Jeigu zombis pamato, kokį nors laisvesnį kolegą, tuoj pat ištiesia į jį savo nusvirusias zombiškas rankas ir paprašo pagalbos. Jūs galite gintis... Tačiau vargšai, tie žmonės, kurie sutinka pagelbėti, iš pradžių zombis perleidžia tik vieną darbą, o po to dar vieną, ir dar vieną... Netikėtai pastebite, kad jūsų seni draugai dingo ir jūs vis daugiau laiko praleidžiate zombio kompanijoje. Zombis geria jūsų laiką, taip kaip filmuose vampyrai kraują. Ar šiame pasaulyje dar yra kas nors vertingesnio už laiką, kurį jūs turite?

Taip žingsnis po žingsnio jūs pats tampate tikru zombiu ir pradedate ieškoti aukų – gyvų žmonių, kuriems galėtumėte paplatinti savo užkratą...

Tikiuosi, jūs nepažystate nei vieno zombio, bet jeigu netyčia pastebėjote, kad zombis pradėjo gerti jūsų laiką, vožkite jam snukin, ir bėkite šalin. Gelbėkitės kol galite, nes vėliau... Vėliau nebus.

Brukštelk žinutę