6 priežastys jaustis blogai

Ar jūsų niekada negąsdino situacijos, kai jūs būdavote per daug laimingi?

Laimingu būti negerai, tikras žmogus niekada nesišypso. Ir aš jums tai įrodysiu.

1) Jeigu jaučiuosi blogai, tai įrodo, kad esu geras žmogus. Negalima būti laimingu, kai aplinkui tiek daug nelaimingų žmonių, kai aplinkui tiek daug skurdo. Laimingi gali būti tik tie vagys seime. Aš juk ne toks, aš juk ne vagis. Aš turiu būti supratingas ir palaikyti aplinkinius.

2) Jeigu jaučiuosi blogai, tai įrodo, kad aš esu atsakingas. Žinot, kas mane labiausiai parina universitete? Įsivaizduokit liko valanda iki egzamino, reikia susikaupti, mokytis, pasikartoti viską ką davė dėstytojas, bet va ateina koks nors bambukas atsipūtęs ir ima pasakoti anekdotus, juokauti, erzinti... Kaip galima elgtis taip neatsakingai?

3) Jeigu jaučiuosi blogai, tai nieko neįskaudinsiu. Ar jums yra kada nors taip buvę: einate gatve ir iš priekio ateina besijuokiantis (iš jūsų) žmogus? Kaip tai užknisa. Visuomet pirmiausiai pasitikrinu ar sargas neišėjo parūkyti prie sandėliuko durų. Nesišypsok ir niekam neužkliusi.

4) Jeigu jaučiuosi blogai, tai vadinasi esu realistas. Apsidairykit aplinkui: purvas, balos, šiukšlės voliojasi visur. Važiuoja mašinos taško aplinkinius. Pavasaris? Šūdas o ne pavasaris. STT vieną po kito areštuoja politikus už kyšininkavimą, tačiau kiek realiai jų buvo nuteista? Negirdėjote, įdomu kodėl? Gal todėl kad ten visi savi vieni kitus pridengia?

5) Jeigu jaučiuosi blogai, vadinasi gerai dirbu. Tikras darbas yra sunkus, ne taip kaip seime. O jeigu aš dirbu sunkiai vadinasi būnu pavargęs. Koks idiotas pavargęs gali būti laimingas?

6) Jeigu jaučiuosi blogai, vadinasi esu religingas. Per daug laimingu būti yra negerai, Dievas nubaus už tokį nuodėmingą gyvenimą. Ypač advento ir gavėnios metu, kai svarbu susilaikyti nuo visų velnio pagundų. Nuolankumas ir susitaikymas yra dorybė.

O dabar sąžiningai pasakykit: ar tikite nors vienu čia parašytu žodžiu? Gal norite pasidalinti dar daugiau priežasčių, kodėl reiktų būti nelaimingu?

Rimtai, negalvokite kodėl turėtumėte būti nelaimingi, apie tai už jus pagalvos kiti ir jums pasiūlys prie kompanijos prisijungti. Geriau džiaukitės viskuo aplinkui, raskite džiaugsmą net mažiausiuose dalykuose.

Brukštelk žinutę