9 būdai tapti metų žmogumi

Kiek vienais metais JAV leidžiamas žurnalas TIME paskelbia metų žmogų. Aš visai norėčiau atsidurti ant jų viršelio, todėl nusprendžiau pasižiūrėti kaip tapti metų žmogumi. Savo pastebėjimais nusprendžiau pasidalinti su jumis.

9) Rašyti pezesius, taip kaip aš dabar. 2006 metais nieko neįvyko, todėl TIME nusprendė metų žmogumi pavadinti TAVE, tą kuris užsiregistravo į youtube, myspace, wikipedia ar tiesiog rašo savo blogą. Tau, viso pasaulio vaizde paskirta net 0.25 pikselio. Kurį reikia pasidalinti su dviem kinais ir vienu indu. Galbūt pasiseks ir pasaulyje vėl nieko neįvykus, atsiras galimybė tapti metų žmogumi dar kartą.

8) Tapti amerikos prezidentu. 2008 - Barrack Obama ir taip toliau... Turbūt galima drąsiai sakyti, jog pusė kandidatų yra prezidentai. Čia nereikia stebėtis, juk TIME yra amerikiečių žurnalas, todėl jis turi būti šališkas, o ne globalus. Tai suprantama ir atleistina.

7) Teisingai ištekėti. 2005 - Melinda Gates, milijonieriaus Bill Gates žmona. 1937 - Soong May-ling, Kinijos prezidento Chiang Kai-shek žmona. 1936 - Wallis Simpson, Anglijos karaliaus Edward VIII žmona. Nedaug moterų yra gavusios metų žmogaus titulą. Lengviausias būdas gauti metų žmogaus titulą, įtakoti teisingą žmogų. Gaila, man šis būdas netinka.

6) Pasilinksimti su stažuotoja ir pasistengti, kad visas pasaulis apie tai sužinotų. 1998 ir 1992 Bill Clinton. Jeigu sąžiningai aš jam pavydžiu, pasilinksmino Baltuose rūmuose, o žmona, jam vis tiek atleido. Man labiausiai patiko ta vieta 1995 lapkričio 17, kai Bilas kalbėjo su Kongreso nariu telefonu. Dialogas turėjo būti maždaug toks: - Jūs man pritariate Bilai? - O taaaaip, oooo, dieve mano, taip.

5) Dirbti KGB ir kitoms sovietinėms šnipinėjimo tarnyboms. 2007 Vladimir Putin, 1981 Lech Wałęsa. KGB paskirtis buvo saugoti Tarybų Sąjungos valstybinę sieną, vykdyti totalinį gyventojų sekimą, šnipinėti užsienyje neutralizuoti, kontroliuoti, persekioti ir prireikus vykdyti represijas prieš TSRS režimo priešininkus bei jų veiklą.... Lechas neigia kaltinimus dirbus KGB, tačiau mes neturėtume liūdėti, nes Danutė Kazimiera Prunskienė, netapusi 3 kartus Lietuvos prezidente, taip pat neigia kaltinimus ir turi didesnius šansus nei bet kuris kitas lietuvis tapti metų žmogumi.

4) Būti komunistu. 1989 ir 1987 Mikhail Gorbachev, 1985 ir 1978 Deng Xiaoping, 1983 Yuri Andropov, 1957 Nikita Khrushchev. Būti komunistu, tai beveik tas pats kaip tapti Amerikos prezidentu, tik nedidelis skirtumas - nereikia klastoti rinkimų biuletenių, nes rinkimų nebūna.

3) Pradėti karą Afganistane ir Irake... Karai, kuriuose žūsta milijonai žmonių ir niekas nežino kaip tą beprotybę užbaigti. 2004 ir 2000 George W. Bush. Neskaitant to, kad jau paminėjau daug būdų kaip tapti metų žmogumi, karas yra tikrasis raktas į sėkmę.

2) Pradėti pasaulinį karą. 1938 Adolf Hitler. Nuostabus žmogus, pats, be niekieno pagalbos, priešingai nei daugelis žymių žmonių, parašęs knygą, kurią daugelyje šalių uždraudė... Uždraudė ne tik knygą, bet visą jo indėlį, į tobulesnį pasaulį - nacistų partiją ir visus jos simbolius. Už Hitlerio vardo paminėjimą daugelyje šalių gresia baudos. Tačiau jam skirta tik antra vieta, nes tai neblogiausias dalykas kas nutiko pasauliui.

1) Nužudyti 60 milijonų žmonių. 1939 ir 1942 Joseph Stalin. Karą pradėti gali kiekvienas bush'as, bet nužudyti 60 milijonų žmonių taikos metu - va čia tikras talentas. Stalinui mes turėtume būti dėkingi už tai, kad savo trėmimų ir represijų pagalba jis išvalė žmonijos genofondą nuo netinkamų genų, tiesa, atsikratė ir keliais menininkais, bet čia smulkmena palyginus su gerais darbais, kuriuos jis nuveikė planetos labui.

2001 metų žmogumi turėjo tapti Osama bin Laden, bet atrodo TIMES neišdrįso nominuoti didžiausio Amerikos priešo ir metų žmogumi išrinko kažkokio New York'o merą...

Apibendrinant, vis tik lengviausias būdas tapti metų žmogumi - būti išrinktu Amerikos prezidentu, kitos tokios patogios vietos pradėti karą šiuo metu tiesiog nėra.

Visas apdovanotųjų sąrašas.

Brukštelk žinutę