Animacija. Breadwinners

Pasirodo įmanoma sukurti multiką net apie duonos pristatytojo darbą.

Tai multikas apie du geriausius draugus, žalias (kodėl?) antis (ar panašu?) SwaySway (aukštasis) ir Buhdeuce (mažasis). Bičiuliai savo raketiniu furgonu pristatinėja duoną klientams gyvenantiems vandens planetoje Pondgea.

SwaySway yra labai geras pilotas ir lyderis, tačiau ne visuomet elgiasi protingai. Buhdeuce yra ištikimas asistentas, kuris pritaria ir padeda įgyvendinti bet kokius bičiulio planus. Jie taip pat turi naminį gyvūną – varlę Jelly, kuri elgiasi panašiai kaip šuo.

Nors bičiuliai ir užsiima duonos pristatymu, tačiau jos nekepa, bet kasa duonos šachtoje. Toje šachtoje gyvena legendinis The Bread Maker, kurį galima iškviesti trinant magiško tosterio šonus. Panašu į džiną iš butelio ar ne?

Kuo mane užkabino šis multikas? Muzika. Kiekviena serija tarsi dainos klipas, nors reikia pasakyti, jog jie dainuoja ne visą laiką, tačiau didžioji dalis istorijos vis tiks yra dainavimas. Kartu su siužeto vingiais keičiasi ir muzikos ritmas, tempas.

Apskritai muzika yra labai pozityvi ir energinga, todėl norisi vis žiūrėti ir žiūrėti. Pats siužeto turinys dažniausiai būna labai paprastas, nors gana juokingas. Man asmeniškai užkliuvo, kad jie dažnai dainuoja apie savo užpakalį ir panašų tualeto humorą. Nors galbūt amerikiečių vaikams tokios temos yra pats tas.

Vieną epizodą sudaro dvi istorijos. Pirmas sezonas oficialiai prasidėjo šių metų vasarį, padarė vasaros pertrauką ir turėtų pasibaigti rudenį, tačiau jau dabar yra užsakytas antras dvidešimties serijų sezonas.

Serijos ilgis: 22 min.

Sezonų skaičius: 2

Epizodų skaičius: 20

Kūrimo metai: 2014 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)