Animacija. Viper's Creed

Ką manote apie motociklus transformuojančius į kovinius robotus?

Globalinis atšilimas paveikė pasaulį, todėl didžioji dalis žemės dingo po vandeniu, to pasekmės buvo trečias pasaulinis karas dėl likusios žemės ir ekonominė krizė. Dabar žmonės gyvena miestuose-fortuose-valstybėse. Karo metu vanduo ir oras buvo užterštas, todėl ilgi plaukimai ar tolimi skrydžiai nėra įmanomi. Vienintelis susisiekimo būdas tarp miestų yra virš vandens besitęsiantys keliai.

Veiksmas vyksta Fort Daiva City, kurį nuo užpuolimų saugo Arqon Global Security elitiniai padaliniai vadinami Viper. Kalbant apie užpuolimus, tai miestą puola nuo karo likę nevaldomi robotai vadinami Bug Mechs. Jie yra įvairių tipų, skiriasi ginklais, dydžiu, tačiau visi turi tą patį tikslą pakenkti miestui ir jo gyventojams.

Vieną Viper dalinį sudaro penki Maneuver Blades t. y. motociklai-transformeriai. Kiekvienam vairuotojui yra mokama už nužudytų užpuolikų skaičių iš pradžių iš jo premijos išskaičiuojant žalą padarytą miestui. Kiekvienam vairuotojui yra priskirta mergina operatorė, kas atrodo „visiškai logiškai“. Vairuotojas be pasitarimo su operatoriumi negali nieko atlikti, nei transformuotis, nei išaušti raketos. Aš suprasčiau, jei operatorius pranešinėtų apie nusikaltimo vietą ar kažką ko nemato vairuotojas, bet kai operatorius turi patvirtinti kiekvieną vairuotojo sprendimą...

Pakalbėkime apie personažus. Saiki pravarde Cyclops yra labai patyręs karo veteranas, kuris rizikuoja daugiau nei kiti grupės nariai, todėl jo premijos yra gerokai didesnės, jis gana nedraugiškas tiek savo operatoriaus, tiek visų kitų atžvilgiu. Norma vienintelė komandos moteris, blondinė, kuri padarys viską dėl pinigų. Rudra neįtikėtinai taikus snaiperis, turintis prastą reputaciją, nes karo metu prarado aštuonis partnerius. Gharib stambus vyras mėgstantis didelius ginklus ir mokantis gerai gaminti. Haruki jaunuolis idealistas AGS vadovo sūnus. Tėvas labai nepatenkintas tokiu sūnaus pasirinkimu, kadangi, vairuotojų darbas yra labai pavojingas.

Be Viper komandos prie pagrindinių personažų gauname dar ir naujai paskirtą operatorę Sakurako. Ji turi dirbti su Saiki, todėl kitos operatorės jai pavydi, nes Saiki uždirba daugiausiai premijų, o operatorės alga kažkaip priklauso nuo jos globotinio. Kas atsitiko ankstesnei Saiki operatoriai seriale nepaaiškinta.

Šis serialas turi stiprų cyberpunk foną ir galėjo tapti dar vienu Ghost in the shell, tačiau serialo kūrėjai tą potencialą paleido vėjais. Pirmos serijos orientuojasi, kad pristatytų pagrindinius personažus, likusios jau vysto istoriją, todėl gaunasi tokie du tarpusavyje nelimpantys gabalai. Jei istorija būtų vystoma nuo pat pirmo epizodo ir personažai pristatomi per istoriją, šis serialas būtų tikrai geresnis.

Serijos ilgis: 23 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2009

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę