Animacija. Class of 3000

Pagalvojau, kad dar nekalbėjau apie muzikinį multiką.

Šį serialą sukūrė OutKast grupės narys André 3000, jis taip pat įgarsino pagrindinį personažą.

Sunny Bridges buvęs garsus dainininkas, kuris pavargo nuo muzikos, šlovės ir paparacių dėmesio grįžo į savo gimtąjį miestelį, kad nuo viso to pasislėptų. Lil' D įtikina jį tapti muzikos mokytoju vietinėje mokykloje.

Sunny gali groti bet kuriuo instrumentu, tačiau mėgstamiausias yra saksofonas, dažniausiai grojama muzika – džiazas ir bliuzas.

Sunny yra susižavėjęs tos pačios mokyklos šokių mokytoja Leela Lopez, kartais jie sujungia savo klases ir daro bendrus projektus.

Sunny klasę sudaro septyni mokiniai, keturi berniukai ir trys mergaitės.

Lil' D groja būgnais ir yra klasės lyderis. Jis didžiausias Sunny fanas ir pirmasis susirūpina, jeigu atsitinka kas nors mokytojui. Madison groja smuiku, jinai yra labai emocionali, todėl gali būti ir linksmiausias ir liūdniausias grupės narys. Tamika groja arfa, jinai yra labai agresyvi ir žiauri. Reikalauja, kad kiti laikytųsi tvarkos ir saugo grupę nuo blogiukų. Eddie groja klarnetu ir yra turtingiausias vaikas mokykloje. Philly Phil groja kontrabosu ir yra labai ekscentriškas, tačiau tai netrukdo jam būti grupės nariu. Grupę taip pat sudaro kiniečių dvynukai. Mergaitė Kim groja ksilofonu ir domisi mada. Berniukas Kam groja klavišiniais ir yra pamišęs dėl mokslo.

Kiekvienoje serijoje padainuojama bent viena daina, nors multikas yra vaikiškas, tačiau, manau, jog muzika turėtų patikti visiems.

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 2

Epizodų skaičius: 28

Kūrimo metai: 2006-2008

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)