Animacija. Buddy Thunderstruck

Pasirodo Robot Chicken kūrėjai gali kurti ir multikus vaikams.

Kadangi tai serialas vaikams, tai jame nei karto nepaminėtas žodis iš F raidės, bet tai nereiškia, jog šis serialas yra toks nekaltas, tiesiog viskas yra geriau užšifruota po gestais judesiais ir mandagiais žodeliais, dėl ko dar įdomiau žiūrėti.

Buddy yra sunkvežimių lenktynininkas. Jis laimi visuomet, net ir tuomet, kai pralaimi. Kad suprastumėte šitą pasakymą, jums reikės pažiūrėti aštuntos serijos antrą dalį. Neatskiriama Buddy pergalės priežastis yra jo geriausias draugas ir mechanikas Darnell.

Šis duetas yra nenugalimi čempionai Greasepit miesto trasoje, kur jie užsidirba savo pragyvenimui. Laisvu nuo lenktynių metu jie įsivelia į konfliktus su policija, kuri, beje, irgi turi sunkvežimį, padeda savo numeris vienas fanui arba leidžia laiką savo mėgstamiausioje kavinėje.

Šis serialas yra unikalus savo stiliumi. Tai yra stop motion sukurtas su lėlėmis. Mane stebina, kodėl žmonės vis dar imasi, kurti tokio tipo filmus. Sukurti kiekvieną lėlę ir po to kiekvienam gestui ar judesiui nufilmuoti reikia daug darbo, laiko ir kruopštumo. Jei atvirai, aš norėčiau prisidėti prie tokio tipo filmo sukūrimo.

Serialas yra greito tempo su pozityvia energija, gera muzika bei pakankamai linksmas. Labai tikiuosi, kad jis turės dar bent penkis sezonus.

Serijos ilgis: 24 min. (paskutinė serija 14min.)

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2017 – ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)