Animacija. Deadman wonderland

Jei kalėjimas būtų paverstas atrakcionu parku, ar eitumėte į jį?

Keista anomalija ištiko Tokijų, dešimt metų vėliau, toje vietoje įrengė kalėjimą-pramogų parką.

Pagrindinis veikėjas Ganta Igarashi atėjo į mokyklą tikėdamasis, jog tai bus eilinė nuobodi diena, tačiau prasidėjus pamokoms atskrido raudonai apsirengęs pamišėlis, kuris išžudė visus klasiokus, o į Ganta krūtinę įspaudė raudoną kristalą.

Kaip vienintelis likęs gyvas Ganta buvo nuteistas iki gyvos galvos už savo klasiokų nužudymą ir nusiųstas į Deadman wonderland kalėjimą, kur jo jau laukė mergaitė Shiro.

Deadman wonderland nėra paprastas kalėjimas, tai atskiras pasaulis. Kiekvienas kalinys ant kaklo turi specialų antkaklį, kuris gali suleisti nuodus į kalinio kraują, jeigu jis kas trys dienos nenurys specialaus saldainio. Saldainius kaip ir viską ko tik širdis geidžia kalėjime galima nusipirkti už specialią valiutą – Cast points. Cast points galima gauti atliekant įvairius darbus, atimant iš kitų kalinių arba dalyvaujant atrakcionuose linksminant čia atvykstančius žiūrovus. Nors žiūrovams teigiama, jog visi vaizdai yra kurimi pasitelkiant specialiuosius efektus, tačiau iš tiesų, jokių specialiųjų efektų nėra ir turnyruose naudojami tikri kirviai, ietys ir t.t. Kitaip sakant, likti gyvam labai sunku. Jūs aišku paklausite, kodėl kas nors dalyvautų tokiose varžybose? Todėl kad galima surinkti milijoną Cast points, o didelės sumos leidžia susitrumpinti savo bausmės terminą.

Be paprastiems mirtingiesiems skirtų pramogų yra dar ir slaptas skyrius, kuriame rengiamas dvikovas gali stebėti tik išrinktieji. Įvykus anomalijai Tokijuje, kai kurie žmonės įgavo specialių galių savo kraują paversti ginklais. Šie žmonės kaunasi tarpusavyje naudodamiesi savo krauju kaip ginklais. Manau, jog papasakojau daugiau nei reikėtų.

Nors pagrindiniai veikėjai yra vaikai, tačiau vartojamas žodynas yra tikrai nevaikiškas. O ir kai kurie vaizdai nepadarytų gėdos siaubo filmams ar žiauriems trileriams (A Clockwork Orange). Nors serialas turi gerą pagrindą įdomiai istorijai, nors yra tikrai daug personažų, tačiau serialo pabaiga yra gan keista ta prasme, jog nei vienas personažas nepasiekia savo tikslo ir viskas taip ir lieka ore.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12+OVA

Kūrimo metai: 2015

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę