Animacija. Terror in Resonance

Šį serialą žiūrėjau tik todėl, kad jo prodiuseris yra Shinichirō Watanabe. Šis žmogus taip pat yra dirbęs prie Samurai Champloo, Lupin the Third: The Woman Called Fujiko Mine, Michiko & Hatchin, Kids on the Slope, Cowboy Bebop, Space Dandy.

Pagrindiniai personažai Nine ir Twelve yra gerieji teroristai, jeigu galima taip išsireikšti. Jie sprogdina valstybinius pastatus, tačiau tuo pačiu stengiasi, jog nenukentėtų nei vienas žmogus. Jų tikslas nėra kuo daugiau sužeisti žmonių, bet atkreipti dėmesį į vieną problemą.

Deja, ne visi žmonės sutinka su jų požiūriu. Amerikiečiai net gi patys linkę dėti bombas ir imtis kitų priemonių, kad tiesa neišaiškėtų, o viską vėliau stengiasi suversti ant Nine ir Twelve.

Nine yra neįtikėtinai protingas ir yra teroristinių veiksmų plano autorius. Jis nori pasiekti savo tikslą bet kokia kaina. Vaikinas dažnai atrodo liudnas.

Twelve yra visiškai priešingas: linksmas ir net gi šiek tiek vaikiškas. Jis stengiasi rūpintis kitais labiau nei savimi.

Kenjirō Shibazaki – policininkas, kuris greitai perpranta kas vyksta. Jis atkakliai siekia sužinoti tiesą ir net jeigu jam tai kainuoja nušalinimą nuo pareigų.

Lisa Mishima galėtų būti pats įdomiausias personažas, nes pradžioje jinai turi labai daug problemų, tačiau scenaristai šiai merginai beveik neskiria jokio dėmesio.

Serialas startuoja labai stipria veiksmo scena, po to staiga persimetama į mokyklą, kuri, tiesa pasakius, parodoma tik pirmoje serijoje ir daugiau niekada prie jos negrįžtama. Kalbant atvirai, keliose vietose scenarijus tikrai užbuksuoja ir kyla viena mintis: ką? kodėl? Tačiau bendrai paėmus istorija yra įdomi ir įtraukianti.

Jeigu jums patinka džiazas ir norėtumėte humoristinės romantinės istorijos rekomenduočiau pažiūrėti Kids on the Slope. Šio serialo pradžia mane tikrai pralinksmino, bet aš nelabai linkęs žiūrėti romantinių istorijų.

Aš taip pat žiūrėjau keletą Michiko & Hatchin serijų. Šiame seriale vaizduojami abejotinos profesijos moters ir jos duktės kelionė. Pradžia pasirodė įdomi, su daug veiksmo, tačiau vėliau kažkaip man pritrūko garo.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 11

Kūrimo metai: 2014

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)