Animacija. Death Parade

Šio serialo pirma serija nukautavo mane savo originalumu, deja, sekančios nepateikė nieko naujo tik sekė tą pačią formulę. Ir vis dėl to šį serialą pažiūrėjau su dideliu malonumu.

Po mirties žmonės keliauja į specialią vietą - barą, kur jie yra teisiami, kad būtų nuspręsta: jie keliaus į dangų ar į pragarą. Teismas vykdamos įvairiais žaidimais: dartai, biliardas, baulingas, kortos ir t.t.

Patekę į teismo vietą žmonės neprisimena nieko net ir to, kad jie mirė. Žaisdami jie prisimena po vieną epizodą iš savo gyvenimo. Teisiami iš karto du žmonės ir jie gali, jei nori, skaudinti savo konkurentą. Pavyzdžiui darto taikiniai yra su pavaizduotais organais, į kurį pataikysi - tą skaudės tavo konkurentui.

Teisiami žmonės visuomet kaip nors būna susiję vienas su kitu.

Pagrindinis serialo personažas yra teisėjas Decim prižiūrintis barą Quindecim penkioliktame aukšte. Seriale taip pat pasirodo antrasis teisėjas Ginti prižiūrintis barą Viginti dvidešimtame aukšte.

Antras pagrindinis veikėjas yra mergina Chiyuki, kuri padeda Decim priimti teisingus sprendimus, kaip serialo eigoje paaiškėja, Decim nesugebėjo jos nuteisti, todėl paprašė savo viršininkės Nona pagalbos ir patarimo.

Seriale pasirodo aštuoni nuolatiniai personažai ir dvylika žmonių, kurie yra teisiami.

Serialą reikia žiūrėti iki pat paskutinės sekundės, nes po atsisveikinimo raidžių dar parodomas kelių minučių momentas, kuris padeda geriau suprasti visą serijos situaciją.

Serijos ilgis: 23 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2015

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę