Animacija. Over the Garden Wall

Esate girdėję apie meilę iš pirmo žvilgsnio? Šis miniserialas nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio.

Kai pirmą kartą sužinojau apie serialą, jis man pasirodė kaip klasikinio Disney multiko, kuriame daug dainuojama, ir Adventure time, kuris yra labai jau keistas, mišinys plius tamsa. Tačiau, kai prisėdau savaitgalį norėdamas pailsėti, jis mane visai užkabino ir net gi sužavėjo.

Istorija pasakoja apie du berniukus netikrus brolius, kurie pasiklydę miške ir bando surasti kelią namo.

Wirt vyresnysis berniukas apsirengęs lyg nykštukas yra linkęs labiau nerimauti nei priimti sprendimą. Jam patinka poezija ir klarnetas, tačiau berniukas slepia savo aistras, nes bijo patyčių iš kitų žmonių.

Greg jaunesnysis berniukas su apverstu arbatinuku ant galvos yra visiškai nerūpestingas ir dažnai įtraukia savo brolį į nuotykius prieš jo norus. Kartu su savimi jis nešasi varlę, kuri, kaip paaiškėja vienoje serijoje, turi nuostabų balsą.

Berniukams kelionę palaiko mėlynasis strazdas Beatrice. Jie taip pat nuolatos susiduria su miškininku ir girdi raginimus saugotis monstro.

Pati geriausia dalis yra tai, kad jų keista apranga paaiškinama logiškai, o visos paslaptys ir problemos galiausiai susiveda į vieną ir išsisprendžia. Mane tikrai sužavėjo, kad iš vienos pusės ši istorija yra labai paprasta, tačiau iš kitos pusės labai gerai parašyta.

Kadangi tai mini serialas, tai viso jo peržiūrėjimas neužtruks ilgiau nei paprasto filmo pažiūrėjimas.

Serijos ilgis: 11 min.

Epizodų skaičius: 10

Kūrimo metai: 2014

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę