Animacija. Speed Grapher

Pirmą kartą žiūrėdamas anime pagalvojau: įdomu ką šio serialo autoriai yra sukūrę dar? Šiame seriale yra daugybė teisingų smulkmenų, tačiau pagrindinė istorija vietomis yra silpna.

Buvęs labai garsus ir žinomas karo fotografas Tatsumi Saiga dabar dirba tiesiog paprastu garsenybių fotografu ir gauna užduotį išsiaiškinti Roppongi Club paslaptis. Tyrimo metu paaiškėja, jog klubo nariais yra beveik visa Japonijos valdžia. Čia įtakingi žmonės susirenka patenkinti savo keistų fetišų. Jeigu filmo Vice kūrėjai būtų žiūrėję šį serialą, jų fantazijų įgyvendinimo pasaulis nebūtų banaliai apsiribojęs tik dviem dalykais: seksu ir narkotikais.

Pats keisčiausias klubo fetišas yra susitikimas su deive, kurios bučinys gali suteikti supergalių. Saiga atveju, jis įgauna galią sprogdinti pasinaudodamas savo fotoparatu.

Kagura Tennozu dienomis yra penkiolikmetė mergaitė, kuri stengiasi gerai pasirodyti mokykloje, tačiau tai gana sunku, kadangi jinai yra skriaudžiama motinos. Naktimis jinai užhipnotizuojama ir tampa Roppongi Club dievaite.

Saiga įsimyli Kagura iš pirmo žvilgsnio ir nusprendžia padaryti viskas kas įmanoma, kad ją išlaisvinti iš vergijos.

Choji Suitengu yra Roppongi Club įkūrėjas, Shinsen Tennozu (Kagura motina) meilužis ir pagrindinis blogietis seriale. Suitengu naujus narius pakviečia į klubą nemokamai, tačiau kai jie pajunta fetišų malonumą pradeda imti mokestį ir kiekvienais metais tas mokestis darosi vis didesnis, kol galiausiai žmogus negali susimokėti. Net jeigu trūksta tik dešimtinės Suitengu neatleidžia, skolininkas nužudomas, o visas jo turtas yra nusavinamas.

Maloni smulkmena: Suitengu rūko cigaretes susuktas iš 10.000 jenų banknoto.

Dar vienas labai įdomus personažas yra Hibari Ginza. Ji dirba detektyve ir bet kuriame kitame seriale būtų laikoma neigiamu personažu, tačiau ne šitame. Ginza reketuoja smulkius nusikaltėlius, šaudo iš auksinių pistoletų į visus, kas jai nepatinka, yra labai pavydi ir įsimylėjusi Saiga.

Žmonės turintys supergalių yra vadinami euforikais, nes buvo užkrėsti euforijos virusu. Beribis savo galių naudojimas euforikams gali pasireikšti neigiamomis pasekmėmis, tačiau norint tas pasekmes pajausti reikia savo galias naudoti labai dažnai. Labiausiai patikusi galia yra tatuiruotės virstančios ginklais. Jei koks teroristas turėtų tokią galią, tai be problemų galėtų peilį ar šautuvą prasinešti į lėktuvą. Siaubinga galia.

Šis serialas primena Darker than Black – žmonės su supergaliomis lakstantys po Japoniją ir kovojantys tarpusavyje. Darker than Black man patiko tuo aspektu, kad bausmę turi atlikti iš karto panaudojęs savo galią, tuo tarpu čia bausmė pasireiškia tik tuomet, jei savo galią pernaudoji.

Paskutinis dalykas turbūt kurį reikėtų paminėti (ar perspėti), jog šis serialas yra reitinguojamas R17 t.y. suaugusiems. Jame kartas nuo karto parodoma sekso scena ar nuoga krūtinė, tačiau nereiktų labai bijoti, vaizdų suaugusiems nėra daug.

Serijos ilgis: 23 min.

Epizodų skaičius: 24

Kūrimo metai: 2005

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)