Animacija. Drifters

Šis serialas turėtų būti labai populiarus Japonijoje ir ne toks populiarus kitose šalyse.

Kodėl? Šio serialo idėja yra ta, kad žymūs žmonės jų mirties akimirką perkeliami į kitą pasaulį, vieno tokio žymaus žmogaus pavyzdys būtų Žana d’Ark. Yra ir daugiau europiečių bei amerikiečių, tačiau pusę visų veikėjų sudaro japonai, kurių, deja, turiu prisipažinti, jog aš nežinau.

Tai yra tamsesnis anime, nei daugelis atkeliaujančių iš Japonijos ir ne tik ta prasme, jog žudomi visi į kairę ir į dešinę, o kraujas liejasi laisvai. Kaip galite pastebėti ir spalvų gama yra parinkta atitinkama. Šis serialas kažkuo primena Samurai Jack.

Pasaulyje į kurį perkeliami veikėjai, gyvena elfai, dvorfai, hobitai, drakonai ir kitos magiškos būtybės. Perkelti žmonės yra verbuojami į dvi organizacijas. Ends – grupė, kuri siekia išnaikinti žmones iš šito pasaulio ir palikti jį tik magiškoms būtybėms. Tuo tarpu Octobrist vietinių magų organizacija stengiasi vadovauti kitai pusei – Drifters, juos suvienyti ir nukreipti į kovą prieš Ends.

Pagrindinis veikėjas yra Shimazu Toyohisa. Jis žuvo 1600 metais mūšyje prie Sekigaharos. Jis vadovaujasi samurajaus kodeksu, nekovoja prieš moteris, nežudo beginklių ir t.t. Tačiau dažnai elgiasi kaip pamišėlis, užsidegęs veržiasi į bet kokį mūšio lauką, net jeigu šansai laimėti yra nedideli, jis pasiekia daug vien savo užsidegimu.

Oda Nobunaga yra pirmasis karžygys pabandęs su vienyti visą Japoniją. Jis žuvo maišto metu. Naujame pasaulyje jis yra išmintingas strategas. Oda pastato Shimazu kaip oficialų vadą ir duoda jam patarimus iš šalies. Jo patarimai visuomet būna gerai apgalvoti ir logiški, deja, oficialus vadas ne visuomet vadovaujasi logika, kartais tiesiog pasiduoda emocijai ir tai varo Oda iš proto.

Nasu no Yoichi yra labai taiklus lankininkas, net jei elfai teigia, jog lankai jiems yra įgimtas ginklas, jis šaudo gerokai taikliau nei bet kuris iš jų.

Vidury kovos tarp Drifters bei Ends atsiduria Orte imperija įkurta Hitlerio, taip, aš teisingai parašiau. Imperijoje dominuojanti rasė yra žmonės, o kitos tautos yra pavergtos ir su jomis visiškai nesikaitoma.

Pirma serija manęs ypač nesužavėjo, tačiau vis tiek žiūrėjau toliau ir kuo toliau žiūrėjau tuo darėsi vis įdomiau. Tai tikrai nestandartinis anime. Nenusivilkite paskutinės serijos pabaiga, buvo pranešta, kad bus antras sezonas, kurio aš tikrai laukiu.

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2016 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę