Animacija. Dusk Maiden of Amnesia

Šis serialas turi tikrai neblogą istoriją, bet jame parodoma gerokai daugiau nuogo kūno, nei reikėtų tokią istoriją papasakoti.

Istorijos veiksmas vyksta Seikyou Private Academy, tai yra labai sena mokykla, laikui bėgant seni mokyklos pastatai nebuvo nugriauti, tiesiog šalia jų buvo pristatyti nauji, ko pasekmėje mokykla primena labirintą ir kartas nuo karto moksleiviai joje pasiklysta.

Pagrindinis veikėjas yra pirmakursis Teiichi Niiya, kuris pasiklysta senajame mokyklos pastate ir sutinka vaiduoklį Yuuko Kanoe. Yuuko neprisimena kaip mirė ir nežino kodėl, bet yra įkalinta mokykloje, todėl dažniausiai vaikšto po tuščius senosios mokyklos koridorius.

Kirie Kanoe yra susijusiu giminystės ryšiais su Yuuko, todėl yra vienas iš nedaugelio žmonių, kuris gali matyti vaiduoklį. Iš pradžių Kirie nori apsaugoti Teiichi sakydama, kad Yuuko yra blogas vaiduoklis, bet tuomet jie supranta, kad žmonės mato, tai ką nori matyti ir vaiduoklio išvaizda keičiasi priklausomai nuo to kas jį stebi.

Teiichi nori išsiaiškinti kokias paslaptis slepia Yuuko mirtis, todėl įkuria paranormalių reiškinių tyrimo klubą mokykloje.

Momoe Okonogi yra baikšti mergina, kuri bijo vaiduoklių nors jų ir nemato. Norėdama daugiau laiko praleisti su Teiichi jinai prisijungia prie klubo.

Kaip minėjau pradžioje serialo istorija yra tikrai įdomi, tačiau daug laiko yra praleidžiama ant nereikšmingų dalykų, kaip pavyzdžiui plaukiojimas baseine, kurie visiškai nestumia istorijos į priekį, už tai leidžia parodyti merginų figūras.

Serialą sudaro 12 serijų, tačiau istoriją, kurią jis papasakoja, galima sutalpinti į 8 ar galbūt net 6 epizodus. Šis serialas yra sukurtas pagal to paties pavadinimo mangą, tačiau neskaitant istorijos pradžios (kuri yra antrame epizode) ir veikėjų vardų, istorijos nelabai ką turi bendro. Šiuo atveju serialas gali būti būdas pasitikrinti ar jums patinka tokio tipo istorijos, o tuomet aš rekomenduočiau griebti mangą, kuri yra gerokai tamsesnė ir įdomesnė.

Serijos ilgis: 24min

Epizodų skaičius: 12+OVA

Kūrimo metai: 2012

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)