Animacija. Fullmetal Alchemist

Aš tai žiūrėjau brotherhood(nes naujesnis ir pagal manga) ir man belenkaip patiko. Labiausiai įsiminė ta maža mergaitė ir jos šuo ir kas paskui jiems nutiko, net košmarą po to sapnavau :D
Laisvai galima įžvelgti panašumu tarp FMA tautu ir musų pasaulio. Pavyzdžiui Amestris laisvai gali būti Vokietija, o tie visi alchemikai ir kareiviai – nacių armija; Xing – akivaizdžiai Kinija;Drachma – rusai. Pražuvusi Xerxes civilizacija – Persija.
Šiaip bent jau fma:brotherhood jaučiasi tarsi geimintum kažkatrą Final Fantasy geima, net muzika vietomis ta pati, jei neklystu.
Dėl vaikiškumo, tai bullshit. Tipo visur privalo būti prikišta sekso scenu? :D Aišku, anime darytas pagal shonen manga, taigi demografija – paugliai. Ko tu dar nori :) Bet jokiais būdais, bent jau brotherhood, nėra paikas ar sintetinis, kaip kad debiški amerikietiški filmukai. Priešingai, storytellingas belekaip kietas ir įtraukiantis.

Jei įdomu tai pirmojo serialo reitingas yra PG13, antrojo R17 (čia pagal hummingbird saitą).
Ne, sekso neturi būti prikišta ir sutinku, jog istorija yra gerai susukta. Bet man užkliuvo santykiai tarp veikėjų, jie yra tokie kaip vaikų darželyje, tokie banalus ir... nežinau tinkamų žodžių kaip juos apibūdinti.

Šuo ir mergaitė man visiškai neįsiminė, net turėjau ilgai pagalvoti apie ką tu kalbi. Man labiau įsiminė dvyniai žudikai ir moteris gyvatė (rodos taip vadinasi).

Hmm, dvyniai? Tipo Envy? Moteris gyvatė tai ten kur buvo toje chimerų gaujoje? Pastarosios beveik nepamenu.
Veikėjai anaiptol ne banalus, visi turi savo charakterius, istorijas, yra motyvuoti. Nebent čia kažkokia japonam būdinga asmenybės specifika kliūna arba juokeliai ir hiperbolizuotas įvairių emocijų atvaizdavimas. Nes jei pats nieko nejaustum, turbūt tikrai atrodytų wtf :)

tas emociju hiperbolizavimas ir man ne ka patiko, bet perziurejes 16 seriju supratau, kad neverta svaistyti laiko ziurint si anime., nes man pasirode kazkaip keista, kad toks atsainus amestrio vyriausybes/alchemiku organizacijos poziuris i tai, kad kazkokie 2 vaikai iesko didziausio alchemijos artefakto - filosofijos akmens. Pagal mane, alchemiku organizacija jau senai turejo vykdyti ieskojimus, renkti info apie akmeni. O taip iseina kad tie vaikai pirmieji pradejo tai daryti. Jeigu vyriausybe nieko nezino apie akmeni, tai tuo labiau vaikai negaletu jo rasti, o cia kazkaip atvirksciai, nonsensas gaunasi.
beveik 6 valandas issvaisciau laiko ziuredamas :/

Brukštelk žinutę