Animacija. Generator Rex

Ar žinote daug animacinių serialų, kuriuose pagrindinis veikėjas savo kūno dalis gali paversti ginklais? Šis serialas buvo įkvėptas M.Rex komiksų (kurie yra visiškas šlamštas).

Prieš penkis metus iki serialo pradžios įvyko didžiulis sprogimas nanodalelių tyrimo laboratorijoje, ko pasekoje visi Žemės gyventojai buvo jomis užkrėsti. Nanodalelės su žmonių organizmais reagavo skirtingai. Vienus pavertė monstrais vadinamais EVO iš karto, kituose jos aktyvuojasi visiškai atsitiktinai. Vieni EVO išsaugojo žmogiškus prisiminimus ir protą, kiti tampa tiesiog viską žudančiais bepročiais.

Kovai su pavojingais EVO buvo įkurta tarptautinė organizacija vadinama Providence.

Pagrindinis veikėjas yra penkiolikmetis Rex Salazar, kuris priešingai nei daugelis EVO, gali valdyti savo transformacijas. Pirmosios transformacijos: didžiuliai kumščiai, didžiulės kojos, jetpack, motociklas vietoj kojų, vėliau tų transformacijų atsirado ir daugiau.

Rex dirba Providence prižiūrimas Agent Six ir Bobo. Jaunuolis visiškai nieko neprisimena apie savo praeitį ir, kaip parodo vienoje serijoje, jo atmintis kartas nuo karto tiesiog pradingsta. Rex gali pagydyti kai kuriuos EVO sugerdamas jų daleles ir perkeldamas jas į savo kūną, tačiau pasiekus tam tikrą ribą, jis visas daleles turi iškrauti arba pats pavirs monstru.

Agent Six visuomet dėvi žalia kostiumą ir kovoja specialiais kardais prieš EVO. Jis yra šeštas pavojingiausias žmogus planetoje. Six yra visuomet rimtas ir nedemonstruoja jokių emocijų, kad ir kas atsitiktų.

Bobo Haha yra beždžionė, kuri paveikta nanodalelių įgavo galimybę kalbėti. Beveik visur ir visada jinai keliauja su Rex ir kartu krečia įvairius pokštus.

Dr. Rebecca Holiday tyrinėja nanodaleles ir rūpinasi Rex sveikata. Jos sesuo pavirto EVO, todėl moteris nori atrasti vaistus, kad galėtų išgydyti savo seserį.

Be šių pagrindinių veikėjų aplink kuriuos sukasi visas serialas, taip pat epizodiškai pasirodo Noah Nixon – geriausias Rex draugas, Caesar Salazar – Rex brolis, White Knight - Providence vadovas ir vienintelis pasaulyje žmogus, kuris nebuvo užkrėstas nanodalelėmis.

Pagrindinis blogietis yra Van Kleiss – buvęs mokslininkas sprogusioje nanodalelių laboratorijoje. Kaip ir Rex jis gali kontroliuoti savo transformacijas, tačiau kontroliavimui jis turi pasitelkti specialią technologiją ir į savo kūną tiekti papildomas nanodaleles. Van Kleiss žino daug apie Rex praeitį ir nuolatos bando pervilioti į savo pusę. Van Kleiss dirba ne vienas, bet su grupe jam ištikimų EVO vadinamu Pack.

Seriale yra ir trečia grupė veikėjų, kurie priklausomai nuo aplinkybių gali palaikyti tai vieną tai kitą pusę.

Sąžiningai kalbant, šis multikas yra orientuotas į berniukų auditoriją, todėl didžioji serijų dalis yra tiesiog snukių daužymas ir tik vienas kitas epizodas atskleidžia priešistorę ar supažindina plačiau su nanodalelių paveiktu pasauliu.

Mane žavi pati pasaulio idėja ir nanodalelių poveikis visai aplinkai. Šis serialas taip pat turi vieną iš geriausių muzikinių fonų, jei galėčiau, tai nuolatos klausyčiau seriale skambančios muzikos.

Serijos ilgis: 23min.

Sezonų skaičius: 3

Epizodų skaičius: 60

Kūrimo metai: 2010 – 2013

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)