Animacija. Sym-Bionic Titan

Ar esate girdėję Genndy Tartakovsky pavardę? Jeigu esate šiek tiek vyresnis turėtumėte ją gerai žinoti. Šis žmogus yra prisidėjęs prie tokių multikų kaip: 2 Stupid Dogs, Dexter's Laboratory, The Powerpuff Girls, Samurai Jack, The Grim Adventures of Billy and Mandy, Star Wars: Clone Wars.

O šiandien noriu pakalbėti apie paskutinį (rašymo metu) jo serialą.

Trys asmenys pabėga iš planetos Galaluna, kurią užpuolė pabaisos vadinamos Mutraddi. Pabėgėlius sudaro princesė Ilana, jos asmens sargybinis Lance ir robotas Octus. Visi jie įsikuria Sherman, Illinois, bando apsimesti paaugliais ir gyventi normalų gyvenimą ramioje kaimynystėje.

Princesė Ilana yra simbolis visiems Galaluna planetos gyventojams, kol ji gyva tol gyventojai kovos prieš okupantus, todėl jinai turi būti sunaikinta.

Mergina labai stengiasi pritapti naujoje planetoje, organizuoja įvairius renginius, dalyvauja užklasinėje veikloje, tačiau jos draugiškumas ir geranoriškumas dažnai būna nepastebimas ir nueina veltui.

Lance yra labai talentingas kareivis, vienas iš geriausiu Galaluna planetoje, tačiau maištingos sielos ir dažnai nepaklusdavo taisyklėms. Žemėje jis visuomet stengiasi gerai vykdyti savo užduotį t. y. apsaugoti princesę ir neretai persistengia. Lance visiškai nesistengia pritapti mokykloje, tačiau sulaukia priešingo efekto: merginos ateina visur, kur tik pranešama, kad jis bus.

Octus yra robotas, kuris Žemėje atlieka du vaidmenis jaunuolių brolis bei tėvas.

Visi trys kiekvienas gali valdyti po kovinį titaną, o kartu transformuotis į milžiną vadinamą Sym-Bionic Titan. Kadangi Mutraddi nori nužudyti princesę, tai daugelis serijų pasibaigia dviejų milžinų kovomis. Serialo metu mes galime stebėti ne tik herojų gyvenimą Žemėje, bet sužinome ir priešistorę apie jų gyvenimą Galaluna planetoje. Priešingai nei daugelis amerikietiškų multikų, šis pasakoja vientisą istoriją nuo pirmos iki paskutinės serijos.

Šis serialas mane sužavėjo dviem dalykais: muzika ir humoru. Kad suprastumėte ką aš kalbu pažiūrėkite dešimtą epizodą Lessons in Love, kuriame Octus susiranda merginą ir penkioliktą Disenfranchised, kurioje Lance prisijungia prie niekam nežinomos grupės ir jinai tampa sensacija per vieną vakarą.

Serialas buvo nutrauktas po pirmo sezono dėl labai absurdiškos priežasties: berniukai nežaidžia su barbėmis. Pagrindinė veikėja yra princese Ilana, Cartoon Network prigamino daugybę lėlių, tačiau niekas nenorėjo jų pirkti. Sužinoję apie serialo nutraukimą fanai užvertė Cartoon Network laiškais, todėl šie kreipėsi į Genndy dėl galimybės atnaujinti serialą, tačiau Genndy jau buvo pasinėręs į Hotel Transylvania kūrimą. Jeigu dar nematėte šio animacinio filmo, rekomenduoju pažiūrėti.

Artimiausiais metais Genndy žada pristatyti du animacinius filmus Hotel Transylvania 2 ir Popeye, kurių aš nekantriai laukiu.

Beje, ar pastebėjote, jog tai trečias šioje svetainėje aprašytas serialas, kuris savo pavadinime turi žodį 'titan'?

Serijos ilgis: 22min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 20

Kūrimo metai: 2010 – 2011

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę