Animacija. Girl Beats Boys

Biudžetinis anime.

Šį serialą sudaro dvylika serijų, kiekvienos serijos trukmė vos aštuonios minutės. Negana to, pusę serijos vienas iš veikėjų kalba tarsi būtų kokio nors realybės šou išpažinčių kambaryje. Ta prasme, tiesiog sėdi ir kalba su niekuo… Toks sprendimas suprantamas, nes, kai žmogus sėdi kambaryje, vietoj to, kad eitų gatve, nereikia piešti fono, nereikia piešti kitų praeivių, užtenka judinti kalbančio žmogaus lūpas. Neskaitant viso to ką pasakiau šio serialo animacijos lygis yra visai padorus, o istorija įtraukianti.

Hinako, mergina užaugusi vaikų namuose, netikėtai sužino, kad yra neįtikėtinai panaši į jakuzos sūnų Hikaru. Visi tikisi, kad jakuzos sūnus eis į (keistą) mokyklą, kurioje pats svarbiausias dalykas, ne dėstomi dalykai, bet mūštynės per pertrauką. Žmogus, kuris sumuša daugiausiai savo kursiokų tampa to kurso lyderiu. Aišku, yra ir trumpesnis kelias – sumušti žmogų, kuris sumušė daugiausiai kursiokų.

Deja, realybėje Hikaru yra… em… minkštas berniukas, todėl sugalvoja planą, jog jis pats apsirengs merginos drabužiais ir eis į normalią mokyklą, o vietoj jo į muštynių mokyklą eis Hinako. Mergina nelabai turėdama pasirinkimo sutinka ir… Nespoilinsiu, pasižiūrėkite patys čia linksmą, įdomią, originalią (ir tuo pačių keistą) istoriją.

Serijos ilgis: 8 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2017

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)