Animacija. Gunsmith Cats

Ką pasakytumėte apie animuota Mirtino ginklo versiją?

Kaip rašė vienas kritikas, šis anime yra šiek tiek pedofiliškas. Ir sunku su juo nesutikti, kai pagrindinės veikėjos yra panašesnės į PowerPuff Girls, nei tikras moteris, kokios turėtų būti. Kita vertus, siužetas visai nevaikiškas ir tikrai būtų vertas mano jau minėtos garsios veiksmo komedijos.

Vieną dieną ATF agentas Bill Collins apsilanko Gunsmith Cats parduotuvėje ir pareiškia: jei Rally Vincent ir Minnie May nepadės sučiupti ginklų prekeivio, tai jis darys patikrinimą kol ras ką nors nelegalaus. Labai nepatenkinta, bet žinodama, kad nevisi dokumentai tvarkingi, Rally sutinka. Visa bėda ta, kad ATF organizacijoje dirba išdavikas nutekinantis informaciją.

Rally Vincent yra ginklų parduotuvės savininkė ir nusikaltėlių medžiotoja. Mergina labai gerai išmano ginklus ir juos mėgsta, tačiau, kai kalba pasisuka apie vyrus, ji nežino ką pasakyti. Rally vairuoja mėlyną Shelby Mustang Cobra GT500 su baltomis juostomis, tačiau jos vairavimo stilius yra gana pamišėliškas.

Minnie May yra Rally pagalbininkė tiek ginklų parduotuvėje, tiek nusikaltėlių medžioklėje, pamišusi dėl sprogmenų. Užsimenama, kad jinai turi vaikiną, tačiau jis niekada neparodomas. Jai yra 17, tačiau atrodo kaip dvylikos.

Bill Collins yra gana protingas agentas, tačiau naudojasi nevisiškai legaliais būdais savo tikslams pasiekti. Grasina, šantažuoja Rally, įrengia jos namuose pasiklausimo aparatūrą. Aišku, merginos už tai nelieka skolingos, tačiau galiausiai jie visi siekia to paties tikslo.

Įdomu, kad veiksmas vyksta ne kur nors Japonijoje, o Čikagoje. Turbūt viena iš priežasčių, kad Japonijoje yra gerokai griežtesni ginklų įstatymai nei JAV ir toks siužetas tiesiog būtų neįmanomas.

Sakyčiau, jog tai yra linksmas veiksmo anime, kai kurios vietos atrodo gana keistai nežinant konteksto iš manga, tačiau tai netrukdo mėgautis tuo ką matai.

Serijos ilgis: 29min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 3

Kūrimo metai: 1995-1996

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)