Animacija. Teen Titans Go!

Leiskit jums papasakoti apie mano mėgstamiausią serialą apie superherojus.

Paprastai vienoje serijoje blogietis turi padaryti ką nors blogo ir superherojus jį nugalėti, o serija trunka tik 22 minutes, todėl didžioji serijos dalis susikoncentruoja į efektingas kovas ir nėra kada skirti laiko kitiems dalykams, todėl superherojus niekada nenusiima kaukės ir lieka plokščia asmenybė gerai valdantį kokį nors ginklą ar kovos būdą. Tačiau superherojus visiškai neatskleidžiamas kaip žmogus su paprastomis mus visus kamuojamomis problemomis. Tačiau šis serialas yra netoks, tai superherojų parodija.

Nors Teen Titans kartais susitinka su Hive ir keliais kitais blogiečiais, tačiau didžioji dalis veiksmo vyksta jų buveinėje – T formos dangoraižyje, o konkrečiau – svetainėje ir virtuvėje. Čia sprendžiami tokie sudėtingi klausimai kaip: kieno eilė skalbti, ką valgyti, kada ir kiek mankštintis ir panašiai.

Komandą sudaro penki, kaip sako pavadinimas, paaugliai.

Cyborg – vardas turbūt viską pasako. Jis turi žmogaus galvą, tačiau visas kūnas roboto, todėl jis praktiškai kaip šveicariškas peiliukas gali išsitraukti ką tik nori: ginklą, ratus, raketas ir t.t.

Starfire – ateivių princesė rožiniais plaukais, gali skraidyti ir šaudyti lazeriais iš akių. Jinai yra pats optimistiškiausias, geriausias, teigiamiausias ir laimingiausias personažas. Jai kartais būna sunku suprasti žmogiškas tradicijas.

Raven – visuomet vilki violetinį abitą, todėl net ne iš karto supratau, jog tai mergina. Jinai valdo juodąją magiją, kalba nedaug, dažniausiai būna neigiamos nuomonės ir nori būti palikta viena.

Beast Boy – žaliaodis vaikinas, kuris gali transformuotis į įvairius gyvūnus. Pasitaikius progai bando suvilioti Raven, nors ši beveik visuomet atsako neigiamai, tačiau gana dažnai parodoma, jog slapta Raven nėra abejinga. Beast Boy ir Cyborg yra geriausi draugai ir didžiąją laiko dalį leidžia krėsdami įvairias nesąmones, griaudami drausmę ir tvarką titanų namuose, vienas kitą supranta iš pusės žodžio.

Robin – buvęs Batman mokinys dabar turintis savo komandą. Robin yra vienintelis komandos narys neturintis jokių specialių galių ir galintis pasikliauti tik savo jėga, dėl to kyla daugybė konfliktų. Nors Robin yra komandos lyderis, tačiau dažnai kiti komandos nariai nenori pripažinti jo lyderystės. Robin svajoja apie Starfire, tačiau ši visiškai nepastebi jo romantiškų jausmų.

Mane žavi paprastas, tačiau simpatiškas animacijos stilius. Tai neabejotinai vaikiškas multikas, todėl neverta tikėtis kažkokių gilesnių minčių ar problemų sprendimų. Vis dėl to šis serialas kartais tikrai gali prajuokinti.

Geriausia serija. Atvirai pasakius nežinau kuri serija yra geriausia, pasirinkau 39 epizodą „Waffles“ visiškai atsitiktinai. Beast Boy ir Cyborg eina lažybų kas ilgiau į visus klausimus galės atsakyti „Waffles“. Blogietis Brother Blood pagrobia titanus, kad galėtų išgauti slaptą informaciją, Robin, Raven, Starfire lengvai pasiduoda, tačiau Beast Boy ir Cyborg nenorėdami pralaimėti lažybų vis kartoja „Waffles“.

Serijos ilgis: du epizodai po 10min.

Sezonų skaičius: 2

Epizodų skaičius: 55

Kūrimo metai: 2013 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)