Animacija. Heroines Run the Show

Ar pasiilgote paprasto, gyvenimiško serialo?

Hiyori Suzumi yra tikra kaimietė. Jinai iš provincijos persikrausto gyventi į Tokiją. Hiyori turi vieną didelį pomėgį – bėgimą ir, kadangi, gavo bėgimo stipendiją Tokijo universitete, tai atvyko čia studijuoti. Vienintelė merginos svajonė kada nors dalyvauti nacionaliniame bėgime.

Kadangi, gyvenimas sostinėje yra brangus, mergina yra priversta susirasti darbą. Hiyori mokosi, o po darbo treniruojasi, todėl tradicinės darbo vietos atsisakė ją priimti. Mergina jau buvo bepasiduodanti, bet nusprendė pabandyti dar kartą ir gavo pasiūlymą tapti Idol grupės Lip x Lip vadybininkės asistente. Hiyori nežino kas yra Idol ir nesupranta kodėl tai yra populiaru. Paaiškėja, kad du jos klasiokai Yujiro Someya bei Aizo Shibasaki ir sudaro grupę Lip x Lip.

Abu vaikinai labai nemėgsta vienas kito ir nepraleidžia progos konfliktuoti tarpusavyje, kai niekas nemato. Tačiau, kai aplinkui yra fanai, jie apsimeta geriausiais draugais. Jie abu labai daug repetuoja ir labai gerai dainuoja ant scenos, todėl turi didelį fanių ratą, bet jie nemoka elgtis su merginomis bei nemėgsta jų dėmesio. Visa tai yra problemos, kurias Hiyori bandys spręsti.

Hiyori yra uždrausta sakyti, kad jinai dirba kartu su grupės Lip x Lip nariais, bet jinai turi stengtis apsaugoti juos nuo per didelio fanių dėmesio. Per kiekvieną pertrauką merginos iš visų klasių atbėga prašyti vaikinų autografų. Kai vaikinai repetuoja Hiyori tvarko jų fanių laiškus, bei rūpinasi gėrimais bei užkandžiais. Hiyori taip stipriai atsiduoda darbui, kad dėl to kartais kenčia jos pagrindinis pomėgis – bėgimas.

Šis serialas yra Confession Executive Committee: Love Series pasaulio dalis. Tame pasaulyje taip pat pasirodė I've Always Liked You, The Moment You Fall in Love, Lip×Lip Film×Live filmai bei Our love has always been 10 centimeters apart serialas.

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2022

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę