Animacija. Spy x family

Šio serialo idėja yra turbūt pati absurdiškiausia per visą anime istoriją.

Alternatyviame pasaulyje egzistuoja dvi konkuruojančios valstybės Westalis ir Ostania. Westalis norėdamas išsaugoti taiką siunčia savo geriausią šnipą Twilight į Ostania. Twilight talentas yra persirenginėjimas. Niekas nežino, kaip jis iš tiesų atrodo, jis gali būti bet kas.

Twilight užduotis yra šnipinėti Donovan Desmond, National Unity Party lyderį. Jūs pagalvotumėte, kad žmogus, kurio talentas yra persirenginėti pamėgintų įsidarbinti savo taikino namų tarnu, arba įmonės darbuotoju, o galbūt tapti verslo partneriu, o gal kaimynu. Tiek daug galimybių, kai moki persirenginėti, bet ne.

Twilight užduotis yra sukurti šeimą ir pasiekti, kad jo vaikas patektų į geriausią Ostania mokyklą, į kurią taip pat eina ir Donovan Desmond vaikas. Na ir po to galbūt Twilight pasiseks sutikti Donovan per tėvų susirinkimą ir susidraugauti. Absurdiška? Tai dar ne viskas.

Pagalvotum, kad šnipų agentūra suras agentui žmoną, taip pat dirbančią agentūroje. Su vaikais šnipais gal kiek sunkiau… Bet, ne agentas turi viską padaryti pats. Pirmiausia vaikų namuose jis įsidukrina Anya. Tačiau Anya yra nepaprasta mergaitė. Jinai gali skaityti kitų žmonių mintis. Dažniausiai tai nepadeda, bet veda prie absurdiškų situacijų ir neadekvataus mergaitės elgesio.

Suradus mergaitę, kuri galės lankyti mokyklą, dar Twilight turi susirasti žmoną. Ja tampa Yor. Yor irgi nėra eilinė pilietė. Oficialiai jinai dirba Berlint miesto savivaldybėje, bet po darbo jinai yra viena iš geriausių samdomų žudikių. Ostania labai įtariai žiūri į nevedusias moteris, taigi, vedybos labai gera priedanga Yor.

Yor turi brolį Yuri. Oficialiai Yuri dirba Užsienio reikalų ministerijoje, tačiau iš tiesų jis yra valstybės saugumo tarnybos leitenantas ir jo užduotis yra sugauti Twilight.

Aš norėčiau, kad serialas būtų apie Twilight bei Yuri katės bei pelės žaidimus, bet jis yra apie Anya ir jos nuotykius mokykloje. Serialas yra lengvas, nuotaikingas ir sakyčiau gana originalus.

Serialas sulaukė tokio didelio populiarumo, kad jau dabar buvo pradėtas kurti antras sezonas.

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2022 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)