Animacija. 2.43: Seiin High School Boys Volleyball Team

Šis serialas kaip galite suprasti iš pavadinimo yra apie vaikinų tinklinio komandą, tačiau jo negalima lyginti su Haikyu!!

Haikyu!! yra pozityvus, energingas, uždegantis. Šis serialas yra konfliktinis ir net gi sakyčiau turi neigiamos energijos aurą. Haikyu!! turi daug epizodų, kurie pasakoja nuolatos tobulėjančios komandos istoriją. Šis serialas yra tarsi apsakymų rinkinys. Pirmi du epizodai yra apie vidurinę mokyklą. Likę dešimt epizodų yra padalinti tarp Seiin ir Fukuho tinklinių komandų. Jeigu pavadinime nebūtų Seiin, tai net nežinotum, kuri komanda yra pagrindiniai veikėjai.

Jeigu pažiūrėję pirmą epizodą nuspręsite mesti serialą, aš nenustebsiu, nes aš pasielgiau lygiai taip pat. Ir tik išgirdęs daugybę teigiamų atsiliepimų nusprendžiau pažiūrėti dar kartą. Kaip jau minėjau pirmi du epizodai yra apie vidurinę mokyklą, jie neabejotinai įtakoja tolesnių įvykių eigą, bet jeigu aš pasakočiau istoriją, tai pradėčiau ne nuo jų. Vietoj to pirmus du epizodus palikčiau kaip atsiminimų intarpus. Kita vertus, aš negaliu pasakyti, kad likę dešimt epizodų yra nuoseklesni. Realiai, vieni epizodai eina laike vienas po kito, o tarp kitų yra dideli tarpai. Taip sakant, scenarijaus autorius iškirpo visas nuobodžias dalis ir šokinėja nuo konflikto prie konflikto. Kas savo ruoštu reiškia, kad Haikyu!! serialas yra visa galva aukštesnis.

Tai, kad aš nusprendžiau kalbėti apie šį serialą, jis vertas dėmesio, bet tuo pačiu reikia priimti, kad jis bus mano serialų apie sportą apačioje.

Yuni Kuroba yra pagrindinis serialo veikėjas. Jis yra pozityvus ir labai draugiškas. Dėl to, kad draugiškas, jis taip pat yra mėgstamas daugelio žmonių.

Kimichika Haijima yra neįtikėtinai talentingas tinklinio žaidėjas, kuris visiškai nemoka bendrauti su žmonėmis. Daugybė konfliktinių situacijų seriale kyla vien dėl to, kad Kimichika pasako, tai kas jo nuomone yra tiesa. Dažniausiai „tiesa“ papiktina daugelį žmonių.

Serialas prasideda tuo, kad Kimichika pastūmėjo vieną iš savo komandos žaidėjų į savižudybę. Serialo eigoje Kimichika išsiaiškina visą tiesą susijusią su įvykiu, bet jeigu jums šita tema yra jautri/nemaloni, geriau serialo nežiūrėkite.

Seriale yra mergina vardu Itoko Kuroba. Jinai yra Yuni Kuroba pusseserė. Mergina sudalyvauja keliuose kritiniuose momentuose, tačiau jos personažas yra visiškai neatskleistas. Norėtųsi, kad jinai būtų sudalyvavusi aktyviau visoje istorijoje.

Dar vienas dalykas, kas man nepatinka apie serialą, kad kai kurių serijų gale, po atsisveikinimo dainos ir visų raidžių yra parodomi kritiškai svarbūs trumpi epizodai, kitų serialų gale parodomi neesminiai momentai, o trečios serijos tokių papildomų filmukų net neturi.

Apibendrinant, serialas yra netvarkingas, istorija nevientisa, bet žiūrėti galima. Beje, 2.43 yra tinklo kabinimo aukštis turnyruose. 

Serijos ilgis: 23 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2021

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)