Animacija. Salaryman's Club

Man patinka sporto anime. Tačiau šis anime nėra toks kaip kiti. Kuo jis kitoks?

Visų pirma, iš visų sporto šakų šis anime pasirinko badmintoną ir tai mano pirmas anime apie šį sportą.

Paprastai visi sporto anime yra labai panašūs. Užsidegę naujokai ateina į naują mokyklą, įstoja į sporto klubą ir bando įrodyti vyresniems klubo nariams, kad jie yra neprastesni žaidėjai. Šis anime yra ne toks, pagrindiniai veikėjai nėra moksleiviai. Pagrindiniai veikėjai dirba pardavimo agentais Sunlight Beverage, treniruotis jie gali tik po darbo ir dalyvauja korporacijų turnyre atstovaudami įmonę. Tai antras dalykas, kuo šis serialas skiriasi nuo kitų sporto anime.

Aš nežinau ar tikrai Japonijoje yra korporacijų komandos ir korporacijų turnyrai, bet jeigu nėra, norėčiau, kad tai būtų. Tiesa pasakius, būtų smagu, jeigu būtų ir Lietuvoje kažkas panašaus.

Istorija prasideda tuo, kad Mikoto Shiratori yra atleidžiamas iš darbo, nes nepateisino lūkesčių kaip badmintono žaidėjas. Jis planuoja kraustytis atgal pas tėvus kol susiras naują darbą, bet tuo metu gauna pasiūlymą iš Sunlight Beverage. Tiesa, kaip paaiškėja vėliau, pasiūlymas nėra toks kaip jis tikėjosi.

Turtingos kompanijos moka algą vien už tai, kad profesionalus sportininkas gina kompanijos vardą, tačiau Sunlight Beverage negali sau to leisti, todėl visi sportininkai turi atlikti realų darbą ir gali treniruotis tik po darbo. Turtingos kompanijos turi profesionalias sporto sales, tačiau Sunlight Beverage komandos nariai turi treniruotis mokyklų sporto salėse.

Nors serialas prasideda nuo Mikoto, tačiau Tatsuru Miyazumi gauna nemažiau dėmesio. Tatsuru yra žmogus, kuris apmoko Mikoto darbo paslapčių bei nori žaisti poroje su Mikoto. Tatsuru gan atlaidžiai žiūri į griežtas korporacijos taisykles, dažnai jas pažeidinėja, todėl yra mėgstamas klientų bei kolegų, bet ne vadovybės.

Komandoje iš viso yra penki žaidėjai, treneris, taip pat kolegos bei konkurentai. Kitaip sakant yra daug personažų, tačiau jie gauna po mažai laiko, todėl labai sunku išskirti, kad vienas labiau svarbesnis nei kitas.

Serialas yra įdomus tuo, kad parodo darbo iššūkius, veikėjų laisvalaikį bei įtemptas varžybas. Serialą sudaro tik dvylika serijų, ko pakanka papasakoti istoriją, tačiau jame yra tiek mėsos, kad tą pačią istoriją galima būtų padaryti gilesnę, su labiau išvystytais personažais, labai pabrėžtais ir sunkiau įveikiamais iššūkiais. Esu tikras, kad pagal šitą idėją galima būtų padaryti bent 36 epizodus ir kokybė ne tik, kad nesuprastėtų, bet pagerėtų. Na, bet dabar turime, ką turime ir aš tikrai jums rekomenduoju pažiūrėti nors, pats negaliu atskirti vieno personažo nuo kito ir neatsimenu personažų vardų.

Serijos ilgis: 23 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2022

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)