Animacija. The Legend of Vox Machina

Jeigu Deadpool kurtų klasikinės fantastikos istoriją, jinai greičiausiai atrodytų taip kaip šis serialas.

Jeigu pažiūrėtumėte į šio serialo animacinių stilių, jūs turbūt pagalvotumėte, kad, jei Disney ar Pixar norėtų kurtų animacinį filmą vaikams, jie negalėtų rasti gražesnio, labiau vaikams tinkamo animacinio stiliaus ir tuomet veikėjai išsižioja…

Šis serialas pasakoja apie septynių narių grupės pasivadinusios Vox Machina (kaip galima nuspėti iš pavadinimo) nuotykius. Grupę sudaro nykštukė dvasininkė , elfė druidė, nykštukas bardas, milžinas barbaras, žmogus ginklanešys ir dvyniai pusiau-elfai. Grupės nariai, geria, mušasi, veliasi į įvairias problemas, žodžiu, daro viską, ką daro tikros nuotykių ieškotojų grupės. Negana to, veikėjai dažnai nesutaria vieni su kitais bei ginčijasi ir tik kritiniais momentais susitelkia į vieną jėgą.

Pirmą serialo sezoną sudaro dvylika epizodų. Pirmi du papasakoja grupės kovą su drakonu, o likę dešimt pasineria į grupės lyderio Percy priešistorę. Taip greičiausiai atsitiko dėl keisto serialo finansavimo. Kickstarter metu kūrybinė grupė surinko pinigų 10 epizodų, o tuomet Amazon sumokėjo už dar du epizodus pirmame sezone bei antrą sezoną.

Amerikiečiai mano, kad tai yra serialas suaugusiems, nes jame kartais keikiamasi ir parodomas vidurinis pirštas. Nesikeikiama taip dažnai ar taip stipriai kaip Deadpool, bet keikiamasi keliais kartais dažniau, nei kad būtų galima serialą rodyti vaikams.

Serialai suaugusiems yra ne tie, kur daug keiksmažodžių, tiesa pasakius, geriausi serialai suaugusiems neturi nei vieno keiksmažodžio. Serialą skirtu suaugusiems padaro tai kokios temos pasirenkamos ir kaip jos nagrinėjamos. Aš sakyčiau, kad Wave, Listen to Me! galėtų būti serialo suaugusiems pavyzdžiu.

Vox Machina yra nebrandžių paauglių gvardija ir jie elgiasi kaip nebrandūs paaugliai. Serialo scenarijus yra silpnokas. Visą tai žinant prieš pradedant žiūrėti, serialas yra tikrai gera pramoga. Jeigu jums toks pramogos per mažai, taip pat galite perskaityti komiksus, kurie pasakoja Vox Machina priešistoriją.

Įdomiausia dalis yra serialo gimimo istorija. Grupė draugų nusprendė žaisti DnD žaidimą. Jie gavo pasiūlymą transliuoti savo žaidimą per Youtube ir 2015 metais pasirodė pirmos transliacijos. Tais pačiais metais buvo įkurta Critical Role kompanija, kuri kuria maždaug 3-5h savaitinius video, kur draugai žaidžia DnD ir tie video, mano nuostabai, yra neįtikėtinai populiarūs. Animacinis serialas pasakoja žaidimo istoriją transliuotą 2015 metais.

Serijos ilgis: 24-28 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2022

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę