Animacija. Wave, Listen to Me!

Gyvenimiškas serialas su labai gera humoro doze? O taip!

Būna serialų, kurie galėtų niekada nesibaigti. Šis serialas yra būtent toks. Jeigu kas nors pasakytų, kad bus antras sezonas, aš jo nekantriai laukčiau, deja, kol kas niekas tokių pažadų nedalina.

Tai vienas iš nedaugelio anime, kuris yra ne apie moksleivius ar studentus. Dar viena priežastis mėgti serialą.

Pagrindinė serialo veikėja yra Minare Koda. Didžiausias pagrindinės veikėjos priešas yra jinai pati. Minare dirba restorano Voyager padavėja, bet nuolatos vėluoja į darbą, elgiasi nepagarbiai su klientais. Restorano savininkas neapsikentęs nusprendžia ją atleisti.

Minare nesenai išsiskyrė su vaikinu, kuris, kad nesiplėsti, sakykime buvo manipuliuotojas ir išnaudotojas. Vieną vakarą jinai nueina į barą, prisigeria ir visą savo susikaupusį pyktį išlieja greta sėdinčiam vyrui. Tas vyras yra Kanetsugu Mato – radio stoties programų direktorius. Jis įrašo visą Minare monologą ir vėliau be jos leidimo paleidžia tą monologą per radiją. Monologas sulaukia didžiulio žiūrovų palaikymo ir taip Minare gauna darbą radijo stotyje. Jinai tampa radijo laidų vedėja ir gauna savo laidą 3 valandą ryto.

Ar jūs klausote radijo? Mokykloje buvau didelis radijo klausytojas, nes nebuvo interneto. Atsiradus internetui, neatsimenu, jog kada nors bučiau klausęs radijo savo noru. Kai važiuoji autobusu/mikriuku ir vairuotojas klauso radijo, tai čia yra klausimas ne savo noru.

Neatsimenu, jog kada nors gyvenime būčiau klausęs radijo 3 valandą ryto. Kas klauso radijo tokiu laiku?

Minare turi lakią fantaziją, kai reikia paaiškinti kas atsitiko vienam ar kitam žmogui, jinai sugalvoja pakankamai realistišką situaciją, kuri neturi nieko bendro su tuo kas iš tiesų atsitiko.

Kaip tokiam trumpam serialui, personažų tikrai yra daug. Kiekvienas jų turi savo norų ir svajonių, tačiau aš jums noriu pristatyti tik dar vieną. Chuya Nakahara yra virėjas Voyager restorane. Jis yra beviltiškai įsimylėjęs Minare, kad ir kiek kartų mergina sako jam ne, Chuya kantriai laukia savo šanso. Dėl anksčiau minėtos priežasties vaikinas pasirengęs padaryti viską dėl Minare ir padėti jai nesvarbu kokios problemos kiltų.

Kodėl turėtumėte žiūrėti šitą serialą? Jeigu jums patinka humoras, kai gerokai sutirštinamos spalvos. Jeigu jums patinka serialai apie paprastus žmones, kuriems niekaip neišeina susitvarkyti savo gyvenimų. Tai nėra fantastika, tai nėra moksleiviai, tai nėra kovos tarp dviejų karalysčių, tai nėra bajeriai apie aną galą. Tokių serialų labai trūksta ir norėtųsi daugiau.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2020

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)