Animacija. Uzaki-chan Wants to Hang Out!

Tęsiant temą apie animacija, apie kurią neturėtumėte pasakoti savo draugams, leiskite jums pristatyti Uzaki.

Tai serialas apie Shinichi Sakurai ir Hana Uzaki. Sakurai yra vienišius, jis eina į universitetą, dirba kavinėje ir po to grįžęs namo jis žaidžia žaidimus. Jis laimingas, jis patenkintas savo gyvenimu.

Uzaki įstoja į tą patį universitetą kaip Sakurai, metus stebi vaikino vienišą gyvenimą ir nusprendžia jam padėti nebūti vienišam.

Tai yra situacijų komedija, kur net tik kad epizodai nelabai susiję, bet ir toje pačioje serijoje gali būti daugiau nei viena situacija. Seriale pilna dviprasmiškų frazių, nepatogių situacijų ir jis ne veltui yra stiprus pretendentas į mano anksčiau minėtą sąrašą.

Visos problemos ir dviprasmybės kyla dėl bjauraus Uzaki charakterio, bet jis yra bjaurus kitaip nei Koko Kaga. Jeigu aš sutikčiau žmogų realiame pasaulyje su charakteriu kaip Uzaki, tai išsikraustyti į Estiją būtų per daug arti.

Be Uzaki, seriale yra dar keletas antraeilių veikėjų. Akihiko Asai yra kavinės savininkas, kurioje Sakurai dirba. Jam patinka vaikinas, nes Sakurai labai draugiškas su klientais. Jam taip pat patinka Uzaki dėl dramų, kurias sukuria būdama šalia Sakurai.

Itsuhito Sakaki yra Sakurai draugas. Sakaki yra labai populiarus tarp merginų ir, kai nori ramybės, jis visoms sako, kad turi planų su Sakurai.

Ami Asai yra Akihiko duktė, taip pat dirbanti kavinėje, taip pat lankanti tą patį universitetą kaip Sakurai ir kiti veikėjai.

Sakaki ir Ami suvienija jėgas bandydami supiršti Uzaki bei Sakurai ir taip dar labiau pridėdami dramos bei dviprasmiškų situacijų.

Beje, seriale kartas nuo karto pasirodo katė, tokiu bjauriu veidu, kad gali suprasti, jog jinai matė daug gyvenimo… Tai irgi yra dalis serialo žavesio.

Apibendrinant, tai nėra serialas, kurį rekomenduočiau kiekvienam, reikia būti tinkamoje emocinėje būsenoje, kad jums patiktų toks serialas kaip šis. Bet jeigu ieškote kažko gyvenimiško su dviprasmybėmis atsuktomis iki vienuolikos, tai šis serialas yra kaip tik jums.

Beje, jau buvo pranešta, kad kuriamas antras serialo sezonas.

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2020

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)