Animacija. Wangan Midnight

Ar jums patiko Initial D? Tuomet pabandykite šį anime. Reikia pripažinti, jog automobiliams dedikuotų anime nėra daug.

Initial D buvo apie lenktynes siauriais ir vingiuotais Japonijos kalnais. Ta prasme, šis anime yra visiškai priešingas, tai apie lenktynes greitkeliu. Kas pasieks maksimalų greitį? Jokių posūkių, tiesus kelias ir vienintelė kliūtis – kiti, lėčiau važiuojantys vairuotojai.

Pagrindinis personažas šitame seriale sakyčiau Nisan Fairlady Z (S30). Visas serialas sukasi būtent apie šį automobilį, nors, aišku, interakcijos vyksta tarp žmonių.

Chirurgas Tatsuya Shima vairuoja Porsche 911 Turbo (964). Po darbo siekdamas atsipalaiduoti nuo streso Tatsuya mėgdavo lenktyniausi su savo draugu greitkelyje, kol vieną dieną jo draugas žuvo. Tatsuya paėmė jo automobilį Fairlady Z ir pristatė į metalo laužą bei prisakė jį sunaikinti, nes visi žmonės, kurie anksčiau turėjo automobilį, žuvo. Tatsuya draugas buvo žmogus, kuris sugebėjo ilgiau nei bet kuris kitas savininkas suvaldyti automobilį.

Studentas Akio Asakura, pagrindinis serialo veikėjas, sugeba įtikinti metalo laužo savininką parduoti automobilį jam. Taip prasideda Akio žygis į naktines lenktynes.

Serialą realiai galima padalinti į dvi dalis. Pirmoje dalyje Akio stengiasi suvaldyti automobilį, perprasti jo charakterį taip pat susidraugauti su Tatsuya, kuris nėra patenkintas, kad automobilis nebuvo sunaikintas.

Antroje dalyje Akio siekia parodyti savo kaip legendinio lenktynininko statusą lenktyniaudamas su visais, visur bei nuolatos tobulindamas automobilį. Galiausiai Akio supranta, kad vienintelis priešininkas vertas jo dėmesio yra Tatsuya.

Aišku, joks geras serialas neapsieis be moterų. Reina Akikawa yra modelis bei laidos apie automobilius vedėja. Netikėtas merginos susitikimas su Akio paskatina ją pasinerti į naktinių lenktynių pasaulį. Reina vairuoja Nissan Skyline GT-R (R32).

Kaip ir viskas, originaliai tai buvo pradėta kurti kaip manga, kuri buvo paversta į anime. Tačiau ši manga buvo tokia populiari, kad sulaukė daugybės žaidimų bei filmų.

Paskutinis dalykas, kurį norėčiau pasakyti, tai kad šis anime niekada nebuvo dubliuotas į anglų kalbą. Aš žiūriu tik angliškai įgarsintus serialus, todėl mano apžvalgos šiek tiek vėluoja palyginus su oficialiomis anime išleidimo datomis. Tai, kad aš žiūrėjau šį anime su subtitrais turėtų pasakyti, kad jis vertas dėmesio, ypač, jeigu jums patinka automobiliai.

Serijos ilgis: 24min

Epizodų skaičius: 26

Kūrimo metai: 2007 - 2008

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)