Animacija, apie kurią neturėtumėte pasakoti savo draugams

Mano draugai žiūrėti anime pradėjo dar mokyklos laikais, tuo tarpu aš užsikabinau palyginus labai vėlai. Tik prieš kokį dešimtmetį. Viena iš priežasčių, kai nueidavau aplankyti draugus, jie pasiūlydavo pažiūrėti kokį nors filmą arba anime. Dažniausiai jų pasirinktuose anime, kai merginos kalba, matosi jų kelnaitės… Kas norėtų žiūrėti tokius filmus ar serialus?!

Aš dažniausiai nemėgstu serialų, kuriuose visų veikėjų krūtinės dydis DD ar didesnis... bei kaip dalis siužeto yra to daikto panašaus į arbūzą minkymas. Tačiau turi prisipažinti, kad sudarinėdamas šitą sąrašą supratau, kad aš vis dėl to kartais pažiūriu tokius serialus ir net gi aprašau bei jums rekomenduoju. Tuos serialus rasite pačiame gale, o dabar noriu pakalbėti apie tokius serialus, kurių kitais atvejais nerekomenduočiau.

Pradėti norėčiau sakydamas, kad amerikiečiai nemoka kurti tokių serialų. Jie kuria serialus vaikams (kurių aprašymus galite rasti mano svetainėje) arba serialus, kur gausiai keikiamasi (neskaitant retų išimčių, aš tokių serialų nežiūriu). Vis tik aš noriu jums rekomenduoti vieną amerikiečių serialą, kuris savo dvasia yra arčiausiai šito sąrašo.

Stripperella (2003-2004, 13 epizodų)

Šio serialo autorius yra Stan Lee ir sukurti šį serialą jį įkvėpė Pamela Anderson. Pagrindinė veikėja Erotica Jones dienos metu yra striptizo šokėja, o naktį kovoja su blogiukais. Geriau nei Batman?

Wikipedia

IMDB

Ką gi, dabar pakalbėkime apie anime, kuris nebus toks klasiškas.

Shimoneta (2015, 12 epizodų)

Ateityje Japonijos vyriausybė nori uždrausti visą amoralią veiklą. Keletas moksleivių nusprendžia kovoti su vyriausybe platindami pornografinius žurnalus, kad filmavimo kameros ir žmonės jų nepažintų, jie ant veidų dėvi kelnaites. Šitame seriale dviprasmiškumas ir nepadorus humoras atsuktas iki vienuolikos. Tikrai nepasigailėsite, pažiūrėję šį serialą, jeigu jums tokie dalykai patinka.

Wikipedia

IMDB

Darling in the Franxx (2018, 24 epizodai)

Ateityje žmonės gyvena fortuose ir nuolatos jaučia grėsmę iš didelių monstrų. Kovai su monstrais naudojami mechai. Kaip ir priklauso anime, mes gauname šiek tiek nuogybių, įdomią ir neblogą istoriją. Kas mane trikdo, tai mechų pilotavimo pozicijos… Ta prasme… ??? Net nežinau ką autorius galvojo, kai kūrė šitą anime.

Wikipedia

IMDB

A Sister's All You Need (2017, 12 epizodų)

Serialas prasideda, kai nuoga sesė žadina pagrindinį personažą. Jeigu tokia scena neatbaido jūsų, tai aš nenoriu jūsų pažinoti. Tačiau serialas yra ne apie tai, jį galima vadinti „slice of life“, kuriame pagrindinis personažas kuria mangas apie seses. Seriale pilna dviprasmiškų, nepadorių bajerių ir, aišku, šiek tiek nepadorių vaizdų. Kitaip sakant, pakentėkite pirmą sceną ir turėtų jums visai patikti.

Wikipedia

IMDB

Aesthetica of a Rogue Hero (2010, 12 epizodų)

Pagrindinio veikėjo supergalia yra pavogti merginos kelnaites nepriklausomai nuo to ką jinai yra apsirengusi. Kai veikėjai neužsiima abejotina veikla, jie mušasi. Kaip ir visas scenarijus.

Wikipedia

IMDB

How Not to Summon a Demon Lord (2017, 12 epizodų)

Ar jūs žiūrėdami Demon Lord, Retry! pagalvojote, kad buvo per mažai papų graibymo? Anime kūrėjai išgirdo jūsų norus. Pagrindinis veikėjas yra perkeliamas į kitą pasaulį kaip galingas demonas ir pusę serialo muša silpnesnius, kitą pusę… užsiima abejotina veikla…

Wikipedia

IMDB

Demon King Daimao (2010, 12 epizodų)

Iš pirmo žvilgsnio galima pagalvoti, kad šitas serialas turi scenarijų, bet neapsigaukite. Realiai šitas serialas yra kova, kur neaišku kas, kodėl, už ką, prieš ką kovoja. Kodėl šis serialas yra sąraše? Matot viena mergina gali tapti nematoma, bet jinai turi nusirengti visus drabužius… Yra ir daugiau abejotinų vaizdų.

Wikipedia

IMDB

Chivalry of a Failed Knight (2015, 12 epizodų)

Šitame seriale mergina ir vaikinas privalo dalintis vienu kambariu, nes tokios yra universiteto taisyklės. Aišku, gyvenant kartu yra draudžiama užsiimti smagiais dalykais.

Veiksmas vyksta magijos universitete ir pagrindinis veikėjas neturi jokių magiškų galių, todėl niekaip negali baigti universiteto.

Wikipedia

IMDB

Gurren Lagann (2007-2008, 24 epizodai)

Veiksmas vyksta ateities Žemėje, kurios paviršius yra taip nualintas, kad visi žmonės gyvena po žeme. Pagrindinis veikėjas Simon randa specialų raktą, kuris leidžia valdyti mechą. Seriale yra daug mechų kovų. Serialas yra šitame sąraše, todėl kad vienas personažas apsirengęs labai kukliai.

Wikipedia

IMDB

Šiame sąraše galėtų būti labai daug serialų ir galbūt jūsų nuomone nėra serialo, kuris privalo būti. Jūs galite būti teisūs. Aš nemėgstu serialų, kuriuose daug abejotinos veiklos, aš dažnai nutraukiu tokių serialų žiūrėjimą po minutės ar dviejų. Šį sąrašą sudariau tik iš serialų, kurių peržiūrėjau bent dvi serijas.

Kaip jau minėjau pradžioje keletas serialų prasprūdo ir gavo asmeninius parašymus. Tie serialai yra: Food wars!, That Time I Got Reincarnated as a Slime, Beastars, Dusk Maiden of Amnesia, Mayo Chiki!. Kaip jie sugebėjo praslysti? Prieš nuspręsdamas verta aprašyti ar ne, aš turiu pasverti istorijos kokybę ir nuogybių gausą. Jeigu istorija tikrai gera, tuomet aprašysiu, o jeigu ne, tuomet jis lauks kol sukursiu tokį sąrašą.

Smagaus žiūrėjimo!

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)