Animacija. Food Wars!

Šio serialo geriau nežiūrėkite alkani.

Šis serialas savyje sugeba suderinti One punch man kvailumą, All out optimizmą ir… tokių serialų paprastai nežiūriu… Ta prasme šiame seriale yra gerokai per daug nuogo kūno mano skoniui. Kiekvienas patiekalo ragavimas yra… em… seksualinė patirtis? Ta prasme, kodėl jie nuogi pradeda skraidyti po visą ekraną?

Turbūt pažiūrėję šį serialą daugiau berniukų užsimanys tapti virėjais. Beje, aš nieko nesuprantu apie maisto gaminimą, įdomu ar visus patiekalus, kuriuos pagamina šito serialo veikėjai įmanoma pagaminti iš tiesų?

Pagrindinis serialo veikėjas yra Sōma Yukihira, jis nuo mažens dirbo tėvo restorane ir turi gana didelę patiekalų pateikimo klientams patirtį. Mokyklos baigimo proga, jo tėvas Jōichirō Yukihira, išsiunčia vaiką mokytis į geriausią šefų akademiją, kurią baigia tik vienas 1% įstojusių.

Vienas dalykas, kuris iš pradžių nervina, tai kad Sōma gali pagaminti patiekalą iš bet ko ir tas patiekalas iš karto yra tobulas. Jeigu palygintume su Hunter x Hunter, Gon iš pradžių pralaimi arba jam kas nors pasako, jog jis ko nors nemoka ir vaikinas puola mokytis. Sōma bent jau pradžioje nedaro klaidų ir niekam nepralaimi, tačiau serialo eigoje atsiskleidžia, kad jis vis dėl to nėra tobulas ir jam yra ko išmokti.

Kalbant apie pralaimėjimus jis dalyvavo maisto kovose prieš savo tėvą 489 kartus ir nei karto nelaimėjo. Serialo eigoje paaiškėja, jog vaikino tėvas yra tikrai įspūdingas personažas.

Megumi Tadokoro galima būti pavadinti Sōma priešingybe. Mergina vos neiškrito iš kulinarijos mokyklos, jinai labai nepasitiki savimi, bijo dėmesio, nors jos maisto gaminimo talentas ne ką prastesnis nei pagrindinio veikėjo. Megumi suporuota su Sōma įgija pasitikėjimo savimi ir pradeda augti kaip personažas.

Takumi Aldini yra italų šeimos atžala, kuris čia mokytis atvyko su savo broliu dvyniu Isami Aldini. Nepanašesnių dvynių turbūt nebūna, ne tik išvaizda, bet ir charakteriu. Takumi nuo pat pirmos dienos siekia tapti geresniu nei Sōma ir nors turnyruose jis yra tikrai varžovas, tačiau už jų jis labiau draugas nei priešas.

Paskutinis personažas, kurį paminėsiu Erina Nakiri. Ji yra kulinarijos akademijos įkūrėjo anūkė ir tiesiog nekenčia Sōma. Kad ir ką šis vaikinas darytų, tai neįtinka Erinai. Vis dėl to jinai yra labiau antraeilis nei pagrindinis personažas.

Kadangi, šis serialas yra apie mokyklą, tai personažų jame yra gerokai daugiau, nei būtų verta išvardinti. Norėtųsi pastebėti, jog serialo eigoje maisto ragavimo epizodai gerokai patobulėja nuo bukai nuogų žmonių debesyse iki labai keistų žmonių apsirengusių kopūstų suknelėmis.

Tai serialas apie geriausius maisto gamintojus ir tikrai ne kiekvienas pajėgs klausyti kaip penkias minutes yra vardijama koks patiekalas yra puikus, kaip jo komponentai dera tarpusavyje, kokį skonį jie sukuria… Bet jeigu tai jūsų serialas, tai negalėsite atsidžiaugti jį radę.

Beje, trečiasis sezonas turėtų pasirodyti metų gale.

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 3

Epizodų skaičius: 37 + 4 OVA

Kūrimo metai: 2015 – ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)