Animacija. Mayo Chiki!

Jeigu jums patiko mano kitos anime rekomendacijos, šito galbūt nevertėtų žiūrėti.

Kam nepasitaikė gyvenime toks momentas, kai mergina krisdama nuo laiptų išsirengė iki pusės ir norėdamas ją pagauti netyčia pagriebei už apelsino? Realiai, tokie įvykiai atsitinka kas antrą savaitę…

Žinote tokius momentus mokykliniuose serialuose, kai panos kaltina bičus, kad jie yra iškrypėliai dėl menkiausios priežasties ir juos muša? Šitame seriale, tai atsukta iki vienuolikos.

Norėčiau pasitikslinti dar vieną dalyką. Serialuose ne vieną kartą jau teko matyti, kad gražus moksleivis turi slaptą merginų fanklubą, kurio visos narės svajoja ištekėti už savo gerbiamo objekto, tačiau realybėje net nedrįsta su juo pakalbėti ir vengia jo, tačiau tuo pačiu neleidžia prie jo prisiartinti niekam kitam? Ar kas nors panašaus būna realybėje?

Gerai, užteks, pakalbėkime apie serialą.

Ar žinojote, kad yra toks dalykas kaip iracionali moterų baimė? Jis vadinasi gynofobija. Gyveni ir mokaisi… Pagrindinis serialo veikėjas septyniolikmetis Kinjirō Sakamachi serga gynofobija. Nuo menkiausio merginos prisilietimo jam ima kraujuoti nosis. Vaikinas nosies kraujavimo priežastį aiškina tuo, kad jo motina yra daugkartinė kovos menų čempionė ir visuomet naujus kovos judesius išbandydavo ant jo. Negana to, jo sesuo nori sekti motinos pavyzdžiu, taip pat savo kovos apšilimus daro ant vaikino.

Kanade Suzutsuki yra labai turtingo mokyklos direktoriaus duktė. Tokio turtingo, kad į mokykla ateina su tarnu Subaru Konoe. Subaru yra visų merginų dievinimo objektas yra net gi turi savo slaptą fanklubą.

Sakamachi netyčia sužino, kad Subaru iš tiesu yra mergina, o ne vaikinas.

Pagal Suzutsuki šeimos tradicijas, jai tarnavo Konoe šeimos berniukai, bet Subaru yra vienintelė atžala ir nori išsaugoti tradiciją. Kanade tėvas iškėlė sąlygą, kad Subaru turi baigti mokyklą kaip vaikinas ir niekas negali sužinoti, kad jis iš tiesų yra ji arba Subaru ne teks galimybės būti tarnu.

Sakamachi pažada saugoti Subaru paslaptį, o Kanade pažada mainais išgydyti vaikiną nuo gynofobijos. Beje, Kanade ne vienintelė mergina, kuri nori padėti Sakamachi, todėl seriale daug pusnuogių merginų trinsis į vaikino šonus.

Norėčiau pasakyti, jog aš nemėgstu tokių serialų, tačiau prieš rašydamas šitą tekstą aš peržiūrėjau visą serialą. Sunkiausia buvo pirmos dvi serijos, po to nežinau ar aš pripratau, ar keistų Kanade fantazijų kiekis sumažėjo… Vienas dalykas, kas man nepatinka mokykliniuose anime, tai netyčia nutinkančios situacijos, kurias galima interpretuoti dviprasmiškai ir visuomet kas nors tai interpretuoja pačiu blogiausiu būdu… Šitame seriale, beveik (išskyrus pirmą epizodą) visos dviprasmiškos situacijos nutinka tyčia.

Apibendrinant, šį serialą peržiūrėjau, vadinasi, jis yra geresnis nei tūkstantis kitų, kuriuos mečiau po pirmų penkių minčių ir apie kuriuos aš nekalbu, tačiau tuo pačiu, jis yra… toks… žodžiu, jūs buvote perspėti. Spręskite patys ar norite žiūrėti.

Paskutinis dalykas, serialą sudaro trylika epizodų, bet realiai tai turėtų būti dvylika epizodų ir OVA, jeigu pažiūrėsite, manau sutiksite.

Serijos ilgis: 25 min.

Epizodų skaičius: 13

Kūrimo metai: 2011

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)