Animacija. Kipo and the Age of Wonderbeasts

Internetiniai komiksai, gali tapti animaciniais serialais. Tiesa, originalaus komikso internete nerasite bet galite rasti jo trupinių įvairiuose šaltiniuose.

Pradėti reiktų nuo pasaulio, kuris yra nerealus. Po kažkokių įvykių, daugelis išgyvenusių žmonių gyvena požeminiuose urvuose, tuo tarpu paviršių valdo mutavę gyvūnai. Kalbančių varlių mafija, grojančių gyvačių grupė, mokslo žinių siekiantys vilkai… Tačiau nevisi gyvūnai mutavo vienodai. Pavyzdžiui paršiukas turi keturias akis ir šešias kojas bet yra dydžio kaip vidutinis šuo… Tuo tarpu triušis turi aštuonias kojas, o dydžio kaip dviejų aukštų pastatas…

Pagrindinė veikėja yra trylikametė mergaitė Kipo, kuri buvo išmesta iš požeminės gyvenvietės. Jinai ieško būdo kaip grįžti atgal į ankstesnį gyvenimą. Jūs pagalvotume, kad žmogus iš požemio, taip stipriai pasikeitusiame pasaulyje numirtų per penkias minutes. Bet taip neatsitinka, nes tai serialas vaikams ir Kipo turi pagalbą.

Wolf – labai nedraugiška mergina užauginta vilkų. Jinai į viską žiūri kaip į potencialą grėsmę.

Benson ir Dave neįskiriama porelė ilgą laiką visur keliaujanti kartu. Benson yra priešingybė Wolf, vaikinas visą gyvenimą priima lengvai, stengiasi nešokti aukščiau bambos, vengti konfliktų ir jeigu reikią kažką gauti, tai geriausiai apgaulės būdu.

Dave yra vabzdys, nuolatos einantis iš vieno gyvenimo etapo į kitą. Jis turi keturis etapus: vaikystę – kai verkia ir nieko daugiau negali daryti, paauglystę – kurioje jis yra normaliausias, brandą – kur jis atrodo labai stiprus bei gali skraidyti, senatvę – kuri panaši į paauglystę, tik su bloga atmintimi. Kartais per vieną seriją Dave pereina visą ciklą, kartais vienoje fazėje būna įstrigęs kelias serijas. Turiu prisipažinti, kad šito personažo idėja man labai patinka, nes nesu matęs nieko panašaus.

Pagrindis priešininkas yra mistinis personažas Scarlemagne, jį visi visą laiką mini, bet nėra aišku ko jis nori iš žmonių. Serialo eigoje, parodomas ir pats personažas bei paaiškinami jo norai, bet aš nespoilinsiu.

Yra daugybė priežasčių, kodėl man patinka šitas serialas. Nuostabus piešimo stilius, originalus pasaulis, nuostabios spalvos, gera muzika ir, be abejo, gera istorija. Aišku, šis serialas pirmiausiai yra vaikams, arba kaip amerikiečiai sako – visai šeimai.

Šiuo metu nėra aišku ar bus daugiau sezonų, bet aš tikrai lauksiu.

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 1 -?

Epizodų skaičius: 10 -?

Kūrimo metai: 2020 -?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)