Animacija. Gankutsuou

Paprastai aš sakau, kad serialą verta žiūrėti vien dėl gražios animacijos. Šis serialas turi pačią negražiausią animaciją iš visų serialų kokius žiūrėjau. Savo animacijos technika šis serialas primena Chowder ir vis tiek Chowder yra milijoną kartų gražesnis. Tai kodėl aš noriu atkreipti jūsų dėmesį į tokį negražų serialą?

Visi esame girdėję apie grafą Montekristą? Šis serialas, tai grafo Montekristo istorijos interpretacija. Ir tai yra keista interpretacija. Žmonės skraido į kosmosą, bet važinėja karietomis ir senoviniais automobiliais. Žmonės nešiojasi planšetes daryti nuotraukoms, bet neturi telefonų. Žmonės investavimui naudoja dirbinio intelekto asistentus, bet negali patikrinti vieno apsimetėlio tapatybės. Ir kai nori nustatyti tapatybę, tai samdo žmogų, kad jis šnipinėtų kaip senais gerais laikais.

O dvikovos vyksta didžiuliais mechais.

Žodžiu, seriale daug dalykų, kurie atrodo nelogiški ir neturėtų derėti, bet serialas įtraukia nuo pat pirmo momento. Aš tikrai nekalbėčiau apie serialą, jeigu jis neturėtų geros istorijos. Ir istorija turi būti tokia gera, kad kompensuotų tą šlykščią animaciją. Žinot, jinai tikrai yra tokia gera. Aš net pradėjau galvoti, kad reiktų perskaityti originalią knygą ir pažiūrėti kiek dalykų buvo tiesiog paimta iš knygos, o kiek buvo prigalvota serialo kūrėjų.

Serialas yra pasakojamas iš Viscount Albert de Morcerf, kuris yra Fernand de Morcerf ir Mercedes de Morcerf sūnus. Mercedes buvo Edmund Dantes (dabar grafo Montekristo) sužadėtinė, o Ferdand - geriausias jo draugas.

Albert yra labai naivus ir kvailas, todėl grafas žaidžia su šiuo vaikinu, kaip katė ir pelė. Albert tiki grafu ir galvoja, kad grafas yra geriausias jo draugas. Vaikinas kažkaip sugeba ignoruoti/nepastebėti visą blogį, kurį atlieka grafas. Net kai draugai daugybę kartų jį ragina laikytis toliau nuo grafo, Albert jų neklauso.

Istorija yra tikrai dramatiška ir įtraukianti. Serialą sudaro 24 serijos, tačiau paskutinė serija yra skirta tam, kad parodyti kaip pasikeitė visų personažų gyvenai po penkių metų nuo visos dramos pabaigos.

Serijos ilgis: 24min

Epizodų skaičius: 24

Kūrimo metai: 2004 – 2005

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)