Animacija. Tower of God

Tai vienas iš karščiausių serialų šiais metais. Būsiu nustebęs, jeigu dar nieko negirdėjote apie jį.

Istorija vyksta išgalvotame pasaulyje, kuris yra bokštas. Žemutiniuose bokšto aukštuose gyvena daugybė įvairių skirtingų rasių, aukštesni aukštai naudojami testams. Kiekvienas testas yra sunkesnis nei prieš tai buvęs. Žmogus pasiekęs paskutinį aukštą galės paprašyti vieno noro, nesvarbu koks jis būtų.

Įvairios rasės siunčia geriausius iš geriausių į bokštą, tačiau viršūnę pasiekia tik vienetai.

Pagrindinis veikėjas yra Twenty-Fifth Bam. Vaikinas yra labai optimistiškas, naivus ir nori būti draugais su visais. Jis taip pat nėra standartinis bokšto lankytojas, nes atėjo į bokštą nekviestas iš išorinio pasaulio.

Rachel yra mergina, kuri rado Bam kažkur urvuose, tačiau jinai nenorėjo gyventi visą gyvenimą urvuose ir nusprendė keliauti į bokštą tam, kad pamatytų žvaigždėtą dangų.

Rachel buvo pirmasis žmogus, kurį Bam sutiko. Mergina daug ko išmokė Bam ir todėl jis nenori gyventi be Rachel. Vienintelis vaikino tikslas yra sekti paskui merginą ir todėl Bam taip pat keliauja į bokštą.

Realiai Bam elgesį galima traktuoti kaip persekiojimą ir prašyti policijos, kad išrašytų draudimą artintis per šimtą metrų. Rimtai, šitoje vietoje vaikino elgesys yra apgailėtinas.

Testo metu Bam sutinka Khun Aguero Agnes. Nesakyčiau, kad vaikinai yra priešingybės, bet jie yra pakankamai skirtingi. Khun yra gudrus ir vengia kovos, jeigu mato kitą būdą. Jis neieško draugų, jis ieško naudingų žmonių, kuriuos galėtų išnaudoti/manipuliuoti.

Po pirmų testų bokšte lieka apie dvidešimt žmonių ir Bam stengiasi tapti draugais su visais. Ne visi atsako draugyste, tačiau daugelis palaiko Bam.

Serialą sudaro trylika epizodų, tačiau tryliktas epizodas realiai yra fileris. Beveik visą serialą sudaro vaizdai iš ankstesnių serijų ir originalaus, naujo turinio yra vos kelios minutės. Šis epizodas yra naudojamas pristatyti Rachel poziciją, kas suteikia istorijai kitokio prieskonio, bet jeigu nežinotume to, vargu ar paprastume daug.

Pirmas sezonas baigėsi cliff-hangeriu arba kitaip sakant nesibaigė. Sakau pirmas sezonas, nes būtų keista, jeigu nebūtų antro sezono. Kita vertus šito teksto rašymo metu kol kas neteko girdėti jokių kalbų apie antrą sezoną.

Serijos ilgis: 24min

Epizodų skaičius: 13

Kūrimo metai: 2020 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę