Animacija. Inazuma Eleven

Pakalbėkim apie futbolą.

Šis anime buvo sukurtas pagal to paties pavadinimo mangą, kuri savo ruoštu buvo įkvėpta labai sėkmingos žaidimų serijos. Jeigu kas esate žaidęs arba žaisite šio pavadinimo žaidimą, pasidalinkite įspūdžiais.

Pagrindinis veikėjas Mark Evans (Mamoru Endou, japoniškas originalus vardas) yra žymaus japonų vartininko anūkas. Vaikinas svajoja tapti tokiu pat geru vartininku kaip ir jo senelis. Tačiau jam reikalinga komanda. Raimon mokyklos, kurioje mokosi Mark, futbolo klubą sudaro tik šeši žaidėjai, kurie savo ruoštu šį būrelį pasirinko tik dėl to, jog niekada nesurenka pilna komanda, todėl nereikia sportuoti. Mark užsibrėžia pirmą kartą po ilgos pertraukos surinkti mokyklos futbolo klubą, tačiau paaiškėja, kad to negana. Mokyklos valdžia taupydama pinigus nusprendžia uždaryti futbolo klubą, jeigu jis pateks į Football Frontier turnyrą.

Mark Evans yra neįtikėtinai optimistiškas, jo optimistiškos kalbos sugeba įkvėpti, motyvuoti žaidėjus sunkiausiomis akimirkomis. Nors komanda sunkiai ir daug treniruojasi, tačiau dažniausiai būtent Mark entuziazmas, o ne žaidėjų talentas yra pergalės priežastis.

Nors futbolas žaidimas nerečiau kaip kas antroje serijoje, tačiau svarbu paminėti, jog čia kalbame ne apie seną, gerą, klasikinį futbolą. Šis futbolas yra su fantastikos elementais. Žaidėjas arba jų kombinacija gali atlikti įvairius triukus, kurie pagerina žaidimą. Pavyzdžiui Mark gali sukurti taip vadinama „God Hand“, kuri padeda sustabdyti neįtikėtinai stiprius ir greitus kamuolius. Puolėjas Kevin Dragonfly turi specialų judesį mušti stiprius įvarčius vadinimą Dragon Crash.

Šis serialas sukurtas gana kvailu principu: viskas arba nieko. Kas reiškia, jog komanda turi laimėti arba iškris iš turnyro. Todėl komanda turi neįtikėtinai daug stengtis ir tobulėti, tačiau kiekvieną kartą, kai jie laimi režisierius turi pateikti jiems stipresnį priešininką. Iš pradžių toks principas atrodo nieko blogo, bet kai jie pradeda žaisti prieš dievus ir ateivius, man asmeniškai, praeina noras žiūrėti.

Originalus serialas turėjo tris sezonus ir baigėsi 2011 metais, tačiau jį pratęsė Inazuma Eleven Go, kuris taip pat kol kas turi tris sezonus. Taip pat buvo sukurti trys filmai.

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 3

Epizodų skaičius: 127

Kūrimo metai: 2008-2011

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę