Animacija. Infinity Train

Kai pirmą kartą žiūrėjau šitą serialą, jis man visai nepatiko.

Prieš startą šitas serialas buvo labai giriamas ir, bent jau man, buvo didžiulis nusivylimas. Jis turėjo tikrai originalią idėją. Įsivaizduokite traukinį turintį neaišku kiek vagonų, važiuojantį neaišku kur ir niekada nestojantį. Kiekvienas traukinio vagonas yra atskiras pasaulis su savo taisyklėmis. Keleivis turi numerį ant rankos. Tas numeris gali didėti ar mažėti. Ką reiškia numeris? Kas bus kai pasieks nulį? Įdomi idėja ar ne?

Mano pagrindinė problema ta, kad pagrindinis veikėjas bėga iš vieno vagono į kitą. Epizodas yra 10 minučių, todėl nėra kada vystyti istoriją ar suprasti, įsigilinti į kiekvieną unikalų pasaulį. Čia tas pats kas įbėgti į didelį prekybos centrą. Bėgdamas tikrai dovanos nenupirksi, turi sustoti, apžiūrėti, įvertinti.

Pažiūrėjęs tris pirmo sezono epizodus, aš mečiau serialą. Kas mane privertė sugrįžti? RebelTaxi daro animacijos apžvalgas ir paminėjo, jog kiekvienas Infinity Train sezonas turi naujus veikėjus ir yra atskira istorija. Jis taip pat gyrė serialą, taigi, aš suteikiau jam antrą šansą. Negana to, aš manau, kad šis serialas patiks ir jums, tačiau reikia žinoti keletą dalykų.

Pirmą sezoną reikia iškentėti ir tuomet galima žiūrėti kitus sezonus. Antras sezonas yra visą galvą aukščiau už pirmą. Aišku, jūs galite paklausti: kam kentėti pirmą, kodėl iš karto nepradėti nuo antro sezono? Jeigu norite suprasti antrą sezoną jums reikia pažiūrėti pirmo sezono septintą epizodą.

Trečias sezonas prasideda lėtai, tačiau įsibėgėja ir pasuka į tamsesnę, žiauresnę pusę, su padoria doze smurto. Žiūrint net kyla klausimas: ar tai tikrai tas pats vaikiškas serialas, kurį žiūrėjau pirmame sezone? Trečią sezoną galima žiūrėti patį iš savęs, tačiau jeigu pažiūrėsite antro sezono šeštą ir septintą epizodus, tai suteiks papildomo skonio trečiam sezonui.

Pagal tai kaip vystėsi trečias sezonas galėčiau nuspėti ko būtų galima laukti ketvirtame sezone, bet ketvirto sezono nebus. Prodiuserinė kompanija mano, kad serialas yra per tamsus ir vaikams neįdomus. Kur visi daro klaidą, tai šitą serialą nuo pat pradžių reikėjo kurti ne vaikams, bet suaugusiems. Serialo idėja tikrai įdomi ir originali, kuriant serialą suaugusiems galima panagrinėti tamsesnes, įdomesnes, įvairesnes temas. Amerikietiška animacija neturi nieko panašaus. Toks serialas suaugusiems būtų buvęs didžiulis hitas nuo pat pirmo epizodo.

Jeigu paklaustumėte manęs, kuris sezonas man labiausiai patiko, sakyčiau – antras. Antras sezonas turi gerą istoriją, bet yra dar pakankamai vaikiškas.

Serijos ilgis: 11 min.

Sezonų skaičius: 3

Epizodų skaičius 30

Kūrimo metai: 2019 - 2020

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)