Animacija. Kekkaishi

Kartais tiesiog norisi ką nors pažiūrėti, kad atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Šis serialas tam labai puikiai tinka.

Prieš 500 metų vienas ponas turėjo keistą galią, kuri pritraukdavo demonus, piktąsias dvasias vadinamas ayakashi. Egzorcistas Tokimori Hazama buvo iškviestas apsaugoti pono pilį. Po pono mirties paslaptinga galia niekur nedingo, todėl Tokimori įkūrė klaną, kurio nariams buvo pavesta saugoti teritoriją nuo demonų. Ta vieta yra vadinama Karasumori. Dabar ten vietoj pilies stovi mokykla, nes nėra geresnės vietos statyti mokyklą nei ten kur renkasi visos blogos dvasios.

Pagrindinis serialo veikėjas yra Yoshimori Sumimura, 14 metų berniukas, kuris dienos metu lanko mokyklą pastatytą Karasumori teritorijoje. Realiai jis miega per visas pamokas, bet klasiokai ir mokytojai yra pripratę prie tokio jo elgesio. Naktį Yoshimori yra Kekkaishi ir saugo Karasumori nuo blogų dvasių. Savo darbą Yoshimori atlieka ne vienas, bet kartu su Madarao - 500 metų šuns vaiduokliu, kuris gali užuosti piktąsias dvasias.

Yoshimori yra ne vienintelis Kekkaishi. Tokine Yukimura yra 16 metų mergaitė, kuri taip pat lanko Karasumori mokyklą. Priešingai nei Yoshimori, mergaitė yra labai pareiginga, pažangi moksleivė, visų mokytojų numylėtinė. Naktimis Tokine irgi saugo Karasumori kartu su savo šunim vaiduokliu Hakubi.

Kai Yoshimori buvo devynių metu, viena bloga dvasia sužeidė Tokine dėl Yoshimori žioplumo. Nuo to momento Yoshimori stengiasi daryti viską, kad Tokine daugiau gyvenime nenukentėtų. Jis nekenčia savo pareigos saugoti Karasumori ir ieško būdų kaip visiškai uždaryti Karasumori galias.

Serialo pradžioje Yoshimori svajoja sukurti tokį tortą, kuris patiktų Tokine, deja, serialo eigoje šita idėja yra visiškai pamirštama. Ko man labai gaila, nes tai sukeldavo daug juokingų, kurioziškų situacijų.

Serialo pradžioje kiekviena serija yra tiesiog nesusiję epizodai, kuriose Kekkaishi turi kovoti su blogosiomis dvasiomis, serialui persiritus į antrą pusę, tai virsta į vientisą istoriją kur Kekkaishi kovoja prieš Kokuboro – blogųjų dvasių klaną.

Anime serialas papasakoja mažiau nei pusę visos istorijos, jeigu jums įdomu ir norite žinoti daugiau teks skaityti mangą.

Iš pirmo žvilgsnio šitas serialas turi viską kas man turėtų nepatikti. Pagrindiniai veikėjai yra moksleiviai. Blogosios dvasios. Daugybė dvikovų. Ir vis dėl to šis serialas turi geresnę istoriją nei daugelis kitų anime, kurių aš net neminiu. Tuo pačiu yra dalykų, kurie seriale neatrodo logiški, bet aš prie jų nesikabinu, nes kaip sakiau pradžioje žiūriu tam, kad atsipalaiduočiau. Šis serialas nepateks į jokius top10, bet vis tiek aš jį rekomenduoju.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 52

Kūrimo metai: 2006 - 2008

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)