Animacija, apie kurią neturėtumėte pasakoti savo draugams 2

2020 paskelbiau pirmą tokio tipo sąrašą ir, būkim atviri, jį sudaryti nebuvo lengva, nes serialų, kurių nenoriu rekomenduoti, aš pats nenoriu žiūrėti. Skamba logiškai ar ne? Daugiau apie sąrašo idėjas skaitykite originaliame tekste.

Praėjo šiek tiek laiko, aš vis dar žiūriu anime ir nauji anime yra kuriami, taigi, leiskite jums pristatyti antrąją sąrašo dalį.

RIN Daughters of Mnemosyne. (2008, 6 epizodai)

Pagrindinė veikėja Rin yra nemirtinga. Pirmos keturios serijos yra tiesiog klasikinis detektyvas. Kitos dvi yra nemirtingųjų istorija. Pažiūrėkite pirmas keturias ir nežiūrėkite likusių dviejų. Man tikrai patiko serialo pradžia, tai buvo kažkas originalaus, deja, du paskutiniai epizodais yra tiesiog šlamštas. Serialas atsiduria šitame sąraše, nes jame yra gerokai daugiau nuogo kūno, nei tradiciniame anime.

Wikipedia

IMDB

Arifureta: From Commonplace to World's Strongest (2019-2022, 25 epizodai +4 OVA)

Serialas prasideda kaip vieno nevykėlio tapimas superherojumi, tačiau jis virsta į haremo anime. Aš nuoširdžiai negaliu pasakyti, kad šis serialas kažkuo ypatingas ar kažkuo kitoks. Jūs žinote ar jums patinka haremo anime ar ne.

Wikipedia

IMDB

Combatants Will Be Dispatched! (2021, 12 epizodų)

Šis serialas turi labai daug dalykų, kurie man patinka ir vieną didelį trūkumą – nebrandų humorą. Kad suprastumėte apie ką kalbu: pagrindinio veikėjo pravardė yra atsektas klynas. Jeigu jums patinka toks humoras arba galite jį ignoruoti, serialas jums tikrai patiks. Jeigu jums kyla klausimas kokioje kategorijoje turėtų atsidurti šitas anime – haremo.

Wikipedia

IMDB

Armitage III (1995-2002, 4 epizodai +2 filmai)

Pagrindinė serialo veikėja Armitage rengiasi taip tarsi dalyvautų Victoria Secret reklamoje. Istorija gal kiek primena Blade Runner. Marse policininkai tiria robotų žmogžudystes. Robotų neįmanoma atskirti nuo žmonių, bent jau kol jie yra gyvi.

Tai yra vienas iš tų retų anime, kuriame yra sekso scenų.

Wikipedia

IMDB

My Dress-Up Darling (2022, 12 epizodų)

Pagrindinis veikėjas visą gyvenimą siuvo drabužius lėlėms, bet vieną dieną populiariausia mergina mokykloje paprašė pasiūti jai Cosplay kostiumą. Bus daug drabužių matavimo ir panašių scenų.

Wikipedia

IMDB

Golden Boy (1995-1996, 6 epizodai)

Bičiukas keliauja su dviračiu ir nuolatos sutinka turtingas merginas, kurios rengiasi atitinkamai. Lengva komedija.

Wikipedia

IMDB

Keijo!!!!!!!! (2016-2017, 12 epizodų +6 OVA)

Keijo yra sportas, kuriame merginos imtynių stiliumi varžosi, kuri liks paskutinė ant plaukiančios platformos. Aš šiek tiek supaprastinau pristatymą. Sporte yra taisyklės, dėl kurių šitas serialas labai tinka tokiam sąrašui.

Wikipedia

IMDB

Harukana Receive (2018, 12 epizodų)

Harukana yra paplūdimio tinklinio komandos pavadinimas, kurią sudaro Haruka Ozora ir Kanata Higa. Haruna kompleksuoja dėl savo labai didelio ūgio. Kanata kaip tik priešingai, kompleksuoja dėl to, kad yra labai žema ir nemano, kad žemi žaidėjai gali gerai žaisti.

Priešingai nei su visais kitais serialais šitame sąraše, su šiuo serialu nėra nieko blogo, bet jeigu kam nors pasakysite, kad žiūrite serialą apie paplūdimio tinklinį, patys suprantate, ką žmonės pagalvos.

Wikipedia

IMDB

The Vampire Dies in No Time (2021, 12 epizodų)

Šis serialas kitoks nei visi šitame sąraše esantys serialai, ne todėl jis apie vampyrus, bet dėl to kad jis apie vampyrus, kurių nesate matę jokiame kitame kūrinyje. Jeigu galėčiau apibūdinti kuo tie vampyrai yra kitokie, šis serialas nepatektų į sąrašą.

Serialas labai lengvas ir, jeigu jums patinka tokio tipo humoras, serialas susižiūrės labai smagiai.

Wikipedia

IMDB

Tomodachi Game (2022, 12 epizodų)

Šis serialas yra sąraše dėl smurto ir žiaurumo. Viename epizode, veikėjui išlupa nagus, o po to dar tris kartus duria į ranką. Neabejoju, kad yra daugiau tamsių anime, bet vienintelis, kurį žiūrėjau ir galvoti apie jį nesinori.

Mokykloje buvo pavogti klasės kelionės pinigai, to pasekoje penki draugai įtraukiami į paslaptingą Tomodachi žaidimą. Jeigu laimės, tai gaus daug pinigų, jeigu pralaimės, tai skolos taps milžiniškos. Žaidimas turėtų patikrinti dalyvių draugystės ryšius, bet draugystės pradeda greitai byrėti, o užduotys sunkėti.

Wikipedia

IMDB

Perskaičius rekomendacijas, jums turbūt kilo klausimas: o kokie serialai atsidurtų šitame sąraše, jeigu aš nebūčiau paskelbęs jų apžvalgos? Domestic girlfriend ir Uzaki-chan Wants to Hang Out!. Pirmasis turi gerą istoriją apie kurią neturėtumėte pasakoti savo draugams, o antrasis turi specifinį humorą jausmą, kuris patiks ne kiekvienam.

Smagaus žiūrėjimo!

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)