Animacija. Aoashi

Aš žiūriu tik anime apie tuos sportus, kurių taisyklių nežinau. Šį kartą tai futbolas.

Pagrindinis šio anime veikėjas yra Ashito Aoi. Aš jį norėčiau pavadinti chuliganu, bet tas terminas futbole turi kitokią reikšmę. Ashito yra tikras patrakėlis, jis nesilaiko jokios futbolo struktūros, žaidžia toje pozicijoje, kur jam atrodo tuo momentu yra geriausia būti. Ehime miesto vidurinės komanda nėra stipri, tačiau jie išmoko prisitaikyti prie Ashito žaidimo stiliaus ir tai leido jiems pasiekti neblogų rezultatų regiono varžybose. Geri rezultatai pritraukė profesionalių klubų jaunimo rinktinių trenerių dėmesį.

Tatsuya Fukuda yra Tokyo Esperion jaunimo komandos treneris. Jis ambicingas. Tatsuya nori užsiauginti geriausią futbolo komandą pasaulyje. Jo surinktos jaunimo komandos gerokai stipresnės nei kitos komandos toje pačioje amžiaus grupėje.

Tatsuya asmeniškai pakviečia Ashito į Tokyo Esperion jaunimo akademiją. Jaunimo akademija, tai tokia įstaiga kur moksleiviai gali baigti mokslus, bet pagrindinis dėmesys yra skiriamas futbolui. Geriausi žaidėjai tampa Tokyo Esperion komandos nariais.

Ashito labai myli futbolą ir nori tapti profesionalių futbolininku, tačiau atvykęs į Tokiją supranta, kad tai nebus lengva. Ashito neturi jokių futbolo pagrindų, jis nestudijavo futbolo teorijos ar taktikos. Jis tiesiog žaidė. Vaikinas yra labai atkaklus ir gali praleisti daugiau laiko treniruodamasis, nei kiti, tam kad išmoktų vieną ar kitą futbolo triuką. Tačiau jo kelionė nebus lengva, nes jam reikės pasivyti tuos, kurie pradėjo žaisti profesionaliai gerokai anksčiau nei jis.

Šitoje vietoje reiktų sustoti ir pasakyti, kad Ashito yra ne tik atkaklus, bet taip pat turi vieną super galią. Ta galia jam leidžia matyti kur yra koks žaidėjas tarsi žiūrint iš paukščio skrydžio. Kai Ashito žino kur yra koks žaidėjas, jis gali nuspėti kaip atitinkamai kiekvienas žaidėjas judės. Panašu, kad šitame seriale tik Ashito turi specialių galių, o kiti yra tiesiog geri futbolo žaidėjai. Manęs supergalios šitame seriale netrikdo, bet tai nebūtinai patiks jums.

Vienintelis dalykas, kuris man šitame seriale nepatinka, kad kai kurie personažai, švelniai sakant, yra nemandagūs, vien dėl to kad tokie būtų. Serialo kūrėjai neparodė jokios priežasties kodėl tam tikri personažai elgiasi blogai. Vaikiškose pasakose vilkas yra blogas, dėl to, kad vilkas yra blogas kaip ir tinkama, bet už vaikiškų pasakų ribų norėtųsi, kad visi net ir nepagrindiniai personažai turėtų motyvaciją savo elgesiui.

Apibendrinant siūlyčiau atkreipti dėmesį į šitą anime, ypač, jeigu futbolas nėra sportas, kuriuo jūs domitės.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 19 - ?

Kūrimo metai: 2022 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)