Animacija. Cromartie High School
Negaliu patikėti, kad šito serialo nebuvau matęs anksčiau. Tiesiog eikite žiūrėti.
Sako, kad humoro neįmanoma išversti, bet šitas serialas toks absurdiškas, kad jis tiesiog pramuša. Negaliu sakyti, kad kiekviena serija auksu žiba. Vienos serijos yra stipresnės, kitos silpnesnės, bet bendrai paėmus tai yra geriausia animuota komedija, kokią aš esu žiūrėjęs.
Paprastai kalbėdamas apie animacinius serialus aš stengiuosi pristatyti pagrindinius veikėjus bei jų siekius. Tačiau šiuo atveju manau, kad tai yra nesvarbu.
Cromartie mokykla yra skirta neklaužadoms arba jauniesiems nusikaltėliams. Visiems veikėjams yra 16 metų. Visi veikėjai yra vaikinai. Atsižvelgiant į tai kiek daug veikėjai kalba apie muštynes ir kas yra iš jų stipriausias, realų muštynių seriale yra tikrai labai mažai. Nors serialas vadinasi Cromartie, tačiau serialo pasaulyje egzistuoja ne viena neklaužadų mokykla ir kai kurie epizodai būtent skirti kitoms mokykloms.
Serialo pagrindiniu veikėju pristatomas Takashi Kamiyama, tačiau aš negaliu pasakyti, kad jam skiriama reikšmingai daugiau laiko nei kitiems personažams ar, kad jis yra įdomesnis, unikalesnis kažkuo nei kiti. Palyginus su kitais serialo personažais Takashi atrodo kaip standartinis moksleivis.
Shinjiro Hayashida yra pirmasis Takashi draugas. Norėtųsi pasakyti, kad Shinjiro unikalus tuo, kad jis turi pankišką skiauterę, bet iš tiesų, jo skiauterė panašesnė į arklio uodegą ir nuolatos juda. Nežinau kito panašaus personažo visoje animacijos istorijoje.
Shinichi Mechazawa atrodo kaip degalų statinė. Niekas viešai nepripažįsta, kad Mechazawa yra robotas, tačiau, kai reikia daryti sveikatos patikrinimą, draugai palydį Mechazawa į elektronikos prekių parduotuvę. Seriale daug situacijų, kai Mechazawa yra sumaišomas su šaldytuvu, spintele ar kitu namų apyvokos daiktu.
Freddie atrodo kaip Freddie Mercury iš Queen grupės. Freddie niekada nekalba, atrodo gerokai vyresnis nei visi kiti studentai. Pagal savo elgesį sakyčiau, kad Freddie yra vienas iš protingiausių ir išradingiausių moksleivių. Tiesa, Freddie į mokykla atjoja ant milžiniško arklio.
Ir paskutinis personažas, kurį noriu paminėti – Gorila, nes kokia mokykla be gorilos?
Savaime suprantama, seriale yra užuominų, kurias gali suprasti tik japonai ir turbūt tiksliau būtų sakyti tos kartos japonai, bet ir nepastebint tų dalykų, serialas pramuš jus ant juoko.
Aš nedažnai sakau, kad serialas turi per mažai serijų, bet tai vienas iš tų serialų, kur norėtųsi du ar tris kartus daugiau serijų nei yra sukurta.
Serijos ilgis: 12 min.
Epizodų skaičius: 26
Kūrimo metai: 2003-2004
Nuorodos: