Animacija. Kizazi Moto: Generation Fire

Dabar yra madinga kurti antalogijų serijas, bet tai yra pirmoji, kuri, mano nuomone, yra verta dėmesio.

Garsiausia iš visų yra Love, Death & Robots. Galbūt matėte? Turi net tris sezonus, deja, šitame seriale yra maždaug po vieną epizodą per sezoną verto dėmesio. Tai yra animacijos studijų galimybių prezentacija. Jos tikrai sugeba sukurti įspūdingus efektus, įspūdingą animaciją. Ko jos nesugeba - tai sukurti gerų istorijų.

Kita antalogijų serija yra Star wars: visions. Kaip galite suprasti iš pavadinimo, seriale yra reikalavimas, kad būtų kovos švieskardžiais. Aš nesu Star wars fanas, bet turiu pasakyti, kad kai kurios idėjos pristatytos šitame seriale man patiko labiau nei viskas kas yra iki šiol sukurta Star wars pasaulyje. Būtų smagu, kad tai būtų ne vienkartinės istorijos, bet išvystytos ir paverstos į savo nuotykių istorijas. Ne visos, tik kai kurios.

Taip prieiname prie šios dienos temos. Kizazi. Disney davė Afrikos kūrėjams pinigų. Serialo kūrime dalyvavo kūrėjai iš Zimbabvės, Pietų Afrikos, Ugandos, Nigerijos, Kenijos ir Egipto. Tai yra geriausias antlogijų serialas, kurį aš mačiau. Priešingai nei anksčiau minėtuose pavyzdžiuose beveik visos istorijos yra geros ir įdomios. Kaip ir priklauso antologijai, istorijos yra skirtingo animacinio stiliaus, bet visos seką daugiau mažiau tą pačią temą – ateities Afrika. Skirtingi epizodai nagrinėja skirtingas temas tokias kaip socialinė medija, šeima, ryšys su gamta, magija, bet visi paliečia Afrikos kultūrą. Ir tai mane žavi.

Jeigu žiūrėti tik vieną epizodą, kurį žiūrėti?

Herderboy (pirmas epizodas) – man pasirodė kaip pigi Star wars kopija, kur visi ūkininkai. Bet šitas epizodas buvo pakankamai geras, tam kad norėčiau pamatyti antrą ir tik tuomet supratau, kad žiūriu analogiją. Tai tikrai stiprus epizodas.

First Totem Problems (penktas epizodas) – matote ironiją pavadinime? Tai istorija apie merginą, kuriai atėjo laikas gauti savo totemą. Problema, kad visa giminė labiau suinteresuota totemu, nei mergina.

Mukudzei (šeštas epizodas) – tai istorija apie nepaklusnų jaunuolį, kuris yra perkeliamas į alternatyvią visatą.

Stardust (aštuntas epizodas) – neturtinga mergina nori gauti likimo raštą, deja, raštai yra duodami tik turtingiems gyventojams.

You Give Me Heart (devintas epizodas) – aš manau, kad tai yra komentaras apie šiuolaikinę socialinę mediją. Galbūt jūs pažiūrėję epizodą manysite kitaip.

Nepykite dėl tokių trumpų komentarų, kurie galbūt neužkabino jūsų, bet kiekvienas epizodas yra vos dešimties minučių ilgio, tai nenoriu išduoti visos istorijos.

Šiuo metu yra tik vienas sezonas. Labai tikiuosi, kad bus daugiau. Šie žmonės tikrai sugeba kurti istorijas.

Serijos ilgis: 10 – 12 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 10

Kūrimo metai: 2023 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)