Animacija. Unicorn: Warriors Eternal

Leiskite jums pristatyti naujausią Genndy Tartakovsky darbą. Jis išgarsėjo kurdamas Samurai Jack bei Hotel Transylvania, bet šitoje svetainėje rasite tik vieno jo serialo aprašymą - Sym-Bionic Titan, kuris buvo visai be reikalo užmirštas.

Robotas vardu Copernicus saugo amžinų karių sielas. Karių darbas yra nugalėti blogį. Darbą atlikus kūnai miršta, o sielos susirenka roboto viduje. Kai blogis sugrįš, Copernicus vėl atgaivins karius ir ciklas prasidės iš naujo. Deja, šį kartą kažkas atsitiko ne taip ir vietoj to, kad sielos būtų perkeltos į suaugusių žmonių kūnus, jos yra perkeliamos į paauglių.

Kariai yra: Edred – elfas turintis magišką kardą; Melinda – pati galingiausia burtininkė; Seng – kosmoso vienuolis, jis vienu metu gyvena dvejose vietose: realiame pasaulyje ir kosminio laiko tėkmėje.

Veiksmas vyksta steampunk Londone. Man patinka serialo pasiūlytas pasaulis. Norėčiau pamatyti paprastesnių žmonių nuotykius tame pasaulyje, o ne kovą su visą apimančiu blogiu.

Man patinka piešimo stilius. Dažniausiai, kai sakau piešimo ar animacijos stilius, aš omeny turiu tą patį dalyką, bet ne šį kartą. Man nepatinka animacijos stilius. Įsivaizduokite sceną: žvaigždė eina raudonu kilimu, fanai klykia, fotografai blyksi. Bet kokiame seriale būtų animuotos blykstės, būtų animuotos fanų rankos ir kojos. Ne šitame. Šitame pagrindinis veikėjas eina iš kairės į dešinę, o visa kita yra statinis paveiksliukas. Man tai labai nepatiko. Kai animacija buvo piešiama rankomis, toks sprendimas būtų suprantamas, nes tai sutaupytų labai daug darbo ir laiko, tačiau jau senai visa animacija yra daroma kompiuterinėmis programomis, todėl nėra jokios priežastis daryti tokių dalykų. Bet kokiu atveju, tai serialas pilnas veiksmo ir stabdžių nespaudžia niekada.

Iš pirmo žvilgsnio Sym-Bionic Titan ir Unicorn: Warriors Eternal du labai skirtingi serialai. Vienas - mokslinė fantastika, robotai, kitas – magija, elfai. Tačiau nuėmus dekoracijas abu serialai atrodo neįtikėtinai panašūs. Abiejuose yra robotas prižiūrėtojas. Abiejuose personažai kovoja prieš didesnį blogį. Abiejuose yra princesė ir karys.

Būsiu sąžiningas, mane šito serialo pabaiga nuvylė. Jinai būtų pateisinama tik tuo atveju, jeigu tai būtų pirmas iš penkių serialo sezonų. Ne, serialas nesibaigė cliffhangerių, bet taip pat serialas nieko neišsprendė. Ar serialas turės daugiau sezonų? Žinant kaip Genndy sekasi su serialais, aš nemanau, kad to reikėtų tikėtis. Sym-Bionic Titan antro sezono taip ir nesulaukė.

Serijos ilgis: 21 – 33 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 10

Kūrimo metai: 2023 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)