Animacija. Pantheon

Ar esate girdėję terminą „Uploaded intelligence“? Greičiausiai – ne, bet idėja apie žmogaus smegenų perkėlimą į kompiuterį nėra nauja ir yra daugybė filmų sukurtų ta tematika.

Aš dažnai sakau, kad amerikiečiai nemoka kurti įdomių animacinių serialų. Jeigu pažiūrėtumėte šios svetainės apžvalgas pamatytumėte, kad anime apžvalgų yra penkis, o gal net dešimt kartų daugiau nei amerikietiškos produkcijos. Todėl šis serialas yra ypatingas, jo negalima palyginti su nieko ką iki šiol amerikiečiai yra sukūrę.

Serialas prasideda situacija, kai prie mergaitės priekabiauja/tyčiojasi klasiokės. Kitaip sakant pradžia tikrai nenuteikia optimistiškai. Bet kaip galėjote suprasti iš mano teksto aukščiau šis serialas yra daug daugiau nei kažkokios mokinukės nuotykiai.

Stephen Holstrom Logorhythms kompanijos įkūrėjas iškelia neįtikėtina viziją – jis nori įveikti mirtį, bet ta padarys neilgindamas žmogaus kūno gyvenimo trukmę, o visiškai atsisakydamas žmogaus kūno t. y. perkeldamas žmogaus smegenis į kompiuterį, serverį, internetą. Deja, Stephen Holstrom mirė nepasiekęs savo vizijos. Julius Pope perėmė kompanijos vairą ir bando pasiekti kompanijos įkūrėjo viziją, bet jis neturi to talento, kurį turėjo Stephen, todėl jam sekasi labai sunkiai.

Neabejotinai Holstrom personažo sukūrimui autoriai įkvėpimo sėmėsi iš Apple kompanijos įkūrėjo.

Pagrindinė veikėja Madison Kim netikėtai sužino, kad jos miręs tėvas David Kim yra gyvas. Kažkuria prasme. Prieš mirtį Logorhythms kompaniją, kurioje David dirbo, nuskanavo vyro smegenis ir įkėlė į savo privatų serverį, kad David ir po mirties galėtų tęsti savo darbą. Logorhythms apie savo veiksmus šeimos narių neinformavo.

Caspian taip pat paauglys, labai talentingas hakeris, kurio gyvenimas ne rožėmis klotas, nusprendžia padėti Madison išlaisvinti savo tėvą iš privačių kompanijos rankų.

Daugiau manau nepasakosiu, nes serialas viename sezone turi tik 8 epizodus. Sakau viename, nes šiuo metu kaip tik kuriamas antras sezonas, kuris taip pat turėtų turėti 8 epizodus.

Tai yra labai įtraukiantis, įtempto veiksmo serialas. Jame paliečiama tema: jeigu žmogaus smegenis įkelsi į kompiuterį ar jis vis dar yra žmogus? Atsakymas – ne, tai kažkas kita.

Būkim sąžiningi, tai nėra tobulas serialas, bet tai yra geriausia ką amerikiečiai sukūrė, todėl kabinėtis prie smulkmenų tikrai neverta.

Beje, pavadinimas Pantheon yra užuomina į graikų dievus.

Serijos ilgis: 44 min.

Sezonų skaičius: 1?

Epizodų skaičius: 8?

Kūrimo metai: 2022 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę