Animacija. Phantom of the Idol

Ar jums įdomu koks yra muzikanto gyvenimas?

Tikiuosi neužkėliau jūsų lūkesčių per daug aukštai, nes tai yra lengva komedija apie idol grupę.

Zings yra vaikinų duetas, kurį sudaro Kazuki Yoshino ir Yuya Niyodo. Kazuki svajoja tapti tikru idol ir daug dirba, tačiau jam trūksta pasitikėjimo savimi ir to pasitikėjimo trūkumas kiša koją jo karjerai.

Yuya yra didžiausias tinginys, kuris ieško greičiausio būdo uždirbti pinigus nieko nedarant. Jis nebūtų sutikęs tapti idol, jeigu būtų žinojęs, kiek daug darbo reikia įdėti. Aš nežinau kai jį apskritai pasamdė, na, bet grupė egzistuoja.

Asahi Mogami buvo ryškiausia idol žvaigždė, dirbanti tik tam, kad padarytų fanus laimingais, tačiau vieną dieną netikėtai žuvo autoavarijoje. Dabar jinai yra vaiduoklis, kuris kažkodėl nenukeliavo anapus.

Yuya yra vienintelis žmogus, kuris gali matyti ir kalbėti su Asahi. Savo ruoštu Asahi gali perimti Yuya kūno kontrolę. Yuya galvoja, kad jeigu leis Asahi kontroliuoti savo kūną per koncertus, tuomet galės leisti uždirbtus pinigus ne koncertų metu. Aišku, viskas taip lengvai nesigaus. Asahi perims kūno kontrolę netikėčiausiais momentais ir atsisakys padėti koncertų metų. Na, bet tai pamatysite žiūrėdami serialą.

Be grupės narių, taip pat pamatysite pamišusius fanus. Ir būnant tokios nepopuliarios grupės kaip Zings fanu, reikia tikrai būti pamišusių. Taip pat sutiksite Hikaru Setouchi, kuris yra didžiausias Asahi fanas bei vaikinų idol grupės Cgrass lyderis. Būdamas didžiausiu Asahi fanu, Hikaru mano, kad Yuya mėgėjiškai vagia Asahi judesius ir už tai atleisti negali.

Ne kartą sakiau, kad serialai mane užkabina dėl geros muzikos. Deja, to negaliu pasakyti apie šitą serialą. Šito serialo muzika tokia prasta, kad visus muzikinius intarpus aš prasuku. Tai yra pirmasis serialas kur aš taip elgiuosi. Kita vertus serialas žiūrisi visai smagiai. Jeigu reikia ko nors lengvo, neįpareigojančio, be gilesnės minties – tai idealus serialas.

Serijos ilgis: 25 min.

Epizodų skaičius: 10

Kūrimo metai: 2022

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)