Animacija. Shangri-La Frontier

Anime apie kompiuterinį žaidimą? Labai prašom.

Vienas dalykas, kuris man jau senokai pabodo, tai visi anime apie personažus, kurie persikelia į kitą pasaulį. Jų yra per daug ir jie visi yra vienodi. Šis serialas vietoj to, kad perkeltų personažą į kitą pasaulį, pasiūlo labai paprastą sprendimą – vaikinas žaidžia kompiuterinį žaidimą. Pakeitimas nedidelis, bet to užtenka, kad mane sudomintų.

Maždaug 90% serialo veiksmo vyksta kompiuteriniame žaidime Shangri-La Frontier. Likusi dalis vyksta kituose žaidimuose ir realiame pasaulyje.

Pagrindinis serialo veikėjas yra Rakuro Hizutome yra užkietėjęs geimeris. Jis ilgą laiką rinkosi blogos kokybės žaidimus, bet pagaliau nusprendė duoti šansą pabandyti populiariausiam tuo metu žaidimui. Kadangi Rakuro turi ilgametę žaidimo patirtį, jis į žaidimą žiūri kitaip, nei eiliniai žmonės, kurie tiesiog prisijungė gerai praleisti laiką. Vaikinas greičiau įveikia pradedantiesiems skirtus lygius nei bet kas kitas ir atranda naujus unikalius žaidimo scenarijus, apie kuriuos nėra girdėję žaidimo veteranai. Tai aišku sukelia susidomėjimo audrą žaidimo forumuose, nes visi nori išbandyti tą unikalų scenarijų.

Aš kažkada irgi daug laiko praleidau žaisdamas MMO ir visos forumų diskusijos man primena mano žaidimo patirtį. Jeigu jūs esate ar buvote geimeris, šis anime yra kaip tik jums. Čia nėra gilių filosofijų, tiesiog paprastas, tyras aukščiausio lygio smagumas, tiems kas supranta geimerius.

Serijos ilgis: 25 min.

Epizodų skaičius: 14 - ?

Kūrimo metai: 2023 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)