Animacija. Riddle Story of Devil

Sakyčiau, kad šito serialo tema yra gana originali, tačiau nemanau, kad reikėtų ją pakartoti ar kopijuoti.

Privačioje mergaičių mokykloje Myōjō Academy, trylika mergaičių yra perkeliamos į 10 juodą klausę. Iš trylikos mergaičių, dvylika yra samdomi žudikai ir viena auka. Atsižvelgiant į temą serialas galėtų būti tikrai tamsus, tačiau jis toks nėra. Serialas yra labiau Drakonų kovos nei Pjūklas.

Žaidimo taisyklės yra paprastos. Prieš imdamasis bet kokios veiklos, žudikas turi nusiųsti įspėjimą aukai. Tuomet turi dvidešimt keturias valandas įvykdyti savo užduotį arba bus pašalintas iš mokyklos. Galima naudoti bet kokias priemones, tačiau į žaidimą draudžiama įtraukti pašalinius žmones t. y. mokytojus.

Pagrindinė veikėja ir tuo pačiu auka yra Haru Ichinose. Haru yra labai neadekvati mergaitė. Jinai mano, kad bet kokioje situacijoje reikia šypsotis ir viskas bus gerai. Jinai yra silpna ir negali pati už save pakovoti, neskaitant to į jos gyvenimą jau nekarta buvo pasikėsinta ir jinai kažkaip sugebėjo išgyventi, kuo sunku patikėti. Nors Haru žino, kad visi kiti klasiokai yra žudikai, vis tiek bando su visais susidraugauti. Kaip galite suprasti iš to, kad seriale yra ne viena, o dvylika serijų, nužudyti Haru nėra lengva, tiesa, to pagrindinė priežastis yra Tokaku.

Tokaku Azuma yra viena iš dvylikos Juodos klasės žudikių, tačiau vietoj to, kad žudytų jinai pasirenka ginti Haru. Tokaku yra visomis prasmėmis priešinga Haru. Tokaku gali pastovėti už save ir už kitus, jinai nepasitiki jokiais žmonėmis ir laiko juos įtartinais. Iš principo kiekviena serija yra Tokaku ir žudiko dvikova.

Serialo metu mes gauname šansą pažvelgti į kiekvieno žudiko traumatišką, tragišką praeitį, tačiau kadangi kiekvienoje serijoje yra vis kitas žudikas, tai tas pristatymas atrodo labai paviršutiniškas, toks padarytas prabėgomis ir nesukeliantis jokių emocijų.

Serialo pabaiga yra visiška nesąmonė. Realiai serialas baigiasi vienuoliktos serijos viduryje, bet kadangi sutartis buvo dvylikai epizodų, tai kūrėjai ima ir sugadina viską. Jeigu nenorite susigadinti nuotaikos nustokite žiūrėti ties vienuoliktos serijos viduriu.

Apibendrinant, tai nėra serialas, kuri reikia bėgti žiūrėti, bet kai nėra nieko geriau, visai smagiai susižiūri.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12 + OVA

Kūrimo metai: 2014

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)