Animacija. Sing "Yesterday" for Me

Prieš dvidešimt metų turbūt būčiau pasakęs, kad suprantu kaip jaučiasi šio serialo personažai, tačiau šiandien tai tik meilės trikampis.

Kai sakau meilės trikampis, tai nėra visiškai tiesa, nes vos ne kas antrame epizode pasirodo antraeilis personažas iš praeities, kuris bando prisipažinti meilėje vienam iš pagrindinių veikėjų.

Pagrindinis veikėjas Rikuo Uozumi nieko nenori iš gyvenimo. Kadangi mokesčius vis tiek reikia mokėti, tai įsidarbino parduotuvėje kasininku ir taip stumia savo gyvenimą. Mokykloje vaikinas buvo įsimylėjęs Shinako Morinome, tačiau niekada taip ir neišdrįso jai prisipažinti meilėje, o vėliau Shinako persikraustė gyventi kitur. Praėjus dešimt metų Shinako grįžta atgal ir dabar jinai yra mokytoja.

Shinako buvo įsimylėjusi vaikiną, kuris mirė, nors laikas bėga, tačiau jinai negali paleisti savo jausmų ir nenori turėti santykių su jokiu kitu vaikinu.

Haru Nonaka – ekscentriška, energinga mergina, buvusi Shinako mokinė. Haru vieną dieną gatvėje pamatė Rikuo ir iš karto jį įsimylėjo. Dabar Haru kiekvieną pasitaikiusią progą užeina apsipirkti į parduotuvę ne dėl to, kad jai ko nors reiktų, bet dėl to, kad galėtų pamatyti Rikuo.

Shinako sugrįžimas paskatina išjudėti Rikuo, jo gyvenimas keičiasi, tuo pačiu keičiasi ir visi kiti žmonės. Nesinori pasakoti daugiau, kad nesugadinti istorijos, bet kaip sakiau, tai meilės trikampis, tai galite nuspėti kaip jis juda.

Atvirai pasakius, tokioje istorijoje turbūt neįmanoma sugalvoti geros pabaigos. Aš nežinojau kaip serialas baigsis iki pat paskutinio epizodo. Kai pamačiau pabaigą, pagalvojau, kad serialas galėjo baigtis ir blogiau.

Dabar spoileriai, aš noriu pakomentuoti kodėl pabaiga, kurią pasirinko serialo kūrėjai nėra „jie ilgai ir laimingai gyveno“. Pačiu paskutiniu momentu Shinako atvažiuoja pas savo mirusio vaikino brolį. Jeigu norite recepto nelaimingiems santykiams, geresnio nerasite. Taip, mirusio vaikino brolis yra įsimylėjęs Shinako, bet Shinako yra įsimylėjusi mirusį vaikiną, o ne jo brolį. Koldūnai nėra čeburėkų pakaitalas.

Haru įsimylėjo Rikuo pamačiusi gatvėje. Jinai nežino kas per vienas yra Rikuo, ką jis mėgsta ir kokios jo vertybės, tai yra nesveika meilė. Rikuo savo ruožtu visą serialą visais būdais įžeidinėjo Haru ir tuomet galiausiai nusprendė, kad jis ją myli. Kai mergina rodo tau daug dėmesio, tai tikrai galima ją įsimylėti, bet tai turi įvykti palaipsniui, o ne staiga.

Bet kaip ir sakiau, galėjo pabaiga būti daug blogesnė. Bendrai paėmus tai smagus serialas, jeigu jums patinka santykių melodramos.

Serijos ilgis: 23 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2020

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)