Animacija. Sushi and Beyond

Jeigu jus domina japonų kultūra, privalote pažiūrėti šį animacinį serialą.

Daugelis žmonių greičiausiai niekada negirdėjo apie šį serialą. Jis yra toks pogrindinis, kad net neturi savo puslapio Wikipedijoje.

Šis serialas yra paremtas rašytojo, žurnalisto ir maisto kritiko Michael Booth to paties pavadinimo knyga. Michael iš tiesų keliavo į Japoniją su savo šeima, kad galėtų parašyti knygą apie Japonijos maisto kultūrą. Kas seriale yra išgalvota, o kas tikra, aš negaliu pasakyti, nes informacijos apie šį serialą internete yra nykstamai mažai.

Kiekvienoje serijoje pagrindinis veikėjas ir jo šeima eina ragauti vis kito japoniško maisto, kadangi pagrindinis veikėjas yra maisto kritikas jis nori žinoti kaip maistas yra ruošiamas, kaip patiekalo ingredientai gaminami, gaunami, auginami. Turbūt nereiktų perspėti, kad žiūrėti alkaniems šitą serialą nerekomenduojama.

Nors serialas koncentruojasi į maistą, tačiau jis paliečia ir platesnį Japonijos kultūros aspektą, pavyzdžiui Bushido, traukinių tikslumą.

Serialo animacijos stilius yra geras… kokybiškas… pigus… Tikrai, toks animacijos stilius jokių pagyrų ir laimėjimų niekur negaus. Kita vertus, to užtenka perduoti įdomią informaciją apie Japonijos maistą ir kultūrą.

Kiekviena serija susideda iš dviejų dalių. Didesnioji serijos dalis ~75% yra animuotas serialas. Likusi dalis yra tikri, filmuoti vaizdai iš Japonijos. Michael draugas Toshi, japonų kilmės šefas, eina į įvairias vietas ir ragauja įvairių patiekalų. Realiai, jeigu nebūtų šitos antros dalies, aš net nekalbėčiau apie serialą ir jums nerekomenduočiau. Būtent antra dalis man labiausiai patinka ir būtent dėl jos siūlau jums pažiūrėti šį serialą, apie kurį niekas nenori kalbėti.

Serijos ilgis: 20 min.

Epizodų skaičius: 24+OVA

Kūrimo metai: 2015

Nuorodos:

IMDB

NHK (Japan Broadcasting Corporation)

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)