Animacija. The Penguins of Madagascar

Ar jums patinka zoologijos sodas?

Pingvinai atsirado kaip antraeiliai personažai Madagaskaro filme ir užkariavo visų simpatijas savo kvailystėmis. Vėliau jie gavo nuosavą serialą, o kitais metais net gi turės ir filmą.

Nors sakau, jog tai tie patys personažai, tačiau tai nevisai tiesa, jų išvaizda buvo pakeista norit, kad juos būtų galima geriau atskirti vieną nuo kito. Skipper galva pasidarė plokštesnė, Rico turi randą šalia burnos, pankišką šukuoseną ir dvigubą smakrą, Kowalski yra gerokai aukštesnis, Private yra gerokai žemesnis, jaunesnis ir apvalesnis. Pakeista buvo ne tik išvaizda, bet ir jų asmeninės savybės.

Skipper yra pingvinų gaujos lyderis. Jis kuria taktikas ir duoda nurodymus. Skipper paranoja net ir paprastiems dalykams verčia taikyti karines taktikas. Jis turi planą bet kokiai situacijai, net ir mažai tikėtinoms.

Rico beveik niekada nekalba. Jis praryja, o vėliau atryja visus daiktus reikalingus misijoms. Ne kartą sakoma, jog Rico yra psichopatas. Jis taip pat yra sprogmenų ekspertas.

Kowalski yra išradėjas ir kuria įvairius daiktus grupės misijoms, kartais tie daiktai padaro daugiau žalos nei naudos.

Private yra labai jautrus naujokas, tačiau jis taip pat realistiškiausiai pažvelgia į pasaulį ir sugeba pasiūlyti paprastesnius planus nei labiau patyrę kolegos.

Be pingvinų taip pat seriale labai dažnai sutiksite primatus, kurie tampa įvairių problemų šaltiniu.

Lemūras King Julien XIII mano, kad yra viso Zoo gyvūnų karalius, nors daugelis gyvūnų jį tiesiog ignoruoja. Būdamas karaliumi, jis mano, kad yra aukščiau visų kitų gyvūnų ir jų visiškai negerbia bei dažniausiai atsisako padėti, kai jo prašoma. Jis ypač didžiuojasi savo užpakaliu, kuriam net davė vardą - The Royal Booty.

Maurice yra laibapirštis (pasirodo rašant apie multikus galima sužinoti naujas gyvūnų rūšis), Julien tarnas, protingas patarėjas, nors rodos jis susitaikęs su savo likimu, tačiau ne kartą pasipriešina karaliaus valiai.

Mažylis lemūras Mort yra laikomas gražiausiu Zoo gyvūnu, jis be sąlygiškai yra ištikimas Julien, nors karalius su juo elgiasi turbūt blogiausiai iš visų gyvūnų.

Serialas buvo labai populiarus tarp vaikų amžiaus kategorijoje nuo 2 iki 11 metų, todėl nereikia jame ieškoti kokios nors gilesnės minties, tačiau kaip komedija atsipalaidavimui žiūrisi labai smagiai. Serijos tarpusavyje niekaip nesusiję, kiekviena serija vis naujas nuotykis zoologijos sode.

Serijos ilgis: 11min.

Sezonų skaičius: 3

Epizodų skaičius: 149

Kūrimo metai: 2008-2013

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)